Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Żądamy dobrowolności szczepień, czyli tych samych praw dla Polaków, jakie są w 20 krajach UE
Friday 04 December 2020 00:33:32.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Żądamy dobrowolności szczepień, czyli tych samych praw dla Polaków, jakie są w 20 krajach UE Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
09.05.2018.

Żądamy dobrowolności szczepień, czyli tych samych praw dla  Polaków, jakimi się cieszą obywatele 20 krajów UE


Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>


Drodzy Państwo,

Właśnie odbywa się bardzo ważna akcja StopNop  zbierania podpisów pod petycją do rządu i sejmu żądającą dobrowolności szczepień, czyli tych samych praw dla  Polaków, jakimi się cieszą obywatele 20 krajów UE. Jest skandalem, że polski naród nadal pozostaje zbiorowym niewolnikiem karteli farmaceutycznych i ich płatnych lobbystów, którzy w mediach i polityce udają  "ekspertów, choć pozbawieni są elementarnej wiedzy nt. powikłań poszczepiennych oraz chorobotwórczego i okaleczającego działania wielu szczepień.

Tego nie można dłużej tolerować.  Kto chce się szczepić i narażać swoje  i swych dzieci zdrowie i życie, ten ma do tego pełne prawo.  Ale nikt nie ma prawa zmuszać innych do przyjmowania szczepiennych trucizn.   Takie zmuszanie jest sprzeczne z Polską Konstytucją. 

Na stronie stop nop znajduje się formularz do wydrukowania, na którym trzeba zbierać podpisy, oraz adres na który należy nadesłać listę z podpisami.   Warto sobie tez przeczytać historię szczepień Alfiego, które posłużyły do jego zabicia.   

http://stopnop.com.pl/

Zmieniony ( 09.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.