Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Religie fałszywe, herezje arrow "Głos na Pustyni", "tunele Ognia" - oraz sekretarz Nowej Ewangelizacji - bredzą w TV Trwam...
Sunday 23 February 2020 02:27:18.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Głos na Pustyni", "tunele Ognia" - oraz sekretarz Nowej Ewangelizacji - bredzą w TV Trwam... Drukuj Email
Wpisał: Marcin Zieliński   
12.05.2018.

"Głos na Pustyni", "tunele Ognia" - oraz sekretarz Nowej Ewangelizacji - bredzą w TV Trwam...Motto” „11 maja o 18.15 w Tv Trwam wystąpi M. Zieliński.

https://www.facebook.com/groups/129185981013338/permalink/178929909372278/


Marcin Zieliński będąc gościnnie we wspólnocie „Głos na Pustyni” przyznaje się do tego że fascynował się nagraniami z YT na których pewien znany „uliczny uzdrawiacz” wydłużał nogi napotkanym osobom:

https://www.facebook.com/glosnapustyni/videos/1225521764125290/

Cóż, choć Marcin nie podaje nazwiska tego „magika” to nie jest większą trudnością skojarzyć to z osobą Todda Whitea – bardzo znanej postaci ruchu przebudzeniowego „Awakening, który słynie właśnie ze sztuczki wydłużania nóg jak i również innych ulicznych cudów:

https://www.youtube.com/watch?v=03uVPncAAx0

https://youtu.be/iQ_inXmG6cM?t=39s

Jak sam Marcin opowiada bardzo zapragnął takich cudów w swojej posłudze i ma już na koncie wydłużenie nogi co najmniej 15 razy w tym nawet o klika centymetrów.

 

Jednak po nitce do kłębka” plus wiele godzin ślęczenia jak przy każdym z tekstów które piszę i cóż możemy ZDEMASKOWAĆ ?

Może najpierw kilka informacji o samym Toddzie White a potem jego koneksje z Polską.

Kim zatem jest Todd White? Co głosi, na czym polega jego szczególne przesłanie, które ogłasza na całym świecie?

Todd White był narkomanem i ateistą przez 22 lata, kiedy nagle w 2004 roku został radykalnie zbawiony! Odkupienie i sprawiedliwość są podstawą nauczania Todda. Naucza on, że Duch Święty chce płynąć przez każdego wierzącego wszędzie gdzie idzie, w pracy, w szkole, w sklepach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych, wszędzie. Todd White wystąpił w takich programach jak „Sid Roth: To Ponadnaturalne” i „700 club ”.

Todd White sam dosyć szczegółowo opowiada o namaszczeniu "ogniem" otrzymanym podczas usługi Randego Clarka - jak sam mówi:

"Duch Święty rzucił mnie na podłogę. Krzyczałem, to była najstraszniejsza rzecz w moim życiu, było to bardzo bolesne przeżycie, cały się trząsłem, myślałem ze umrę, ale Randy (Clark) rzekł: "Więcej, Panie! Nie umrzesz od tego!"

Todd White przekazuje tego ducha dalej za pomocą nakładania rąk na ludzi gdzie popadnie - im więcej tym lepiej, jak sam głosi, robi to zawsze i wszędzie, aby jak najwięcej ludzi "o czystym sercu" otrzymało tę samą moc, którą on ma i mogło objawiać znaki i cuda CODZIENNIE.

Słyną formą modlitwy są tak zwane „tunele ognia” po przejściu których dana osoba doświadcza nadzwyczajnego namaszczenia Duchem Świętym:

https://www.youtube.com/watch?v=O6t0O3O-2_k

W chwili obecnej jest spontanicznym ewangelizatorem, jednym z liderów charyzmatycznych liderów ruchu Awakening (o czym więcej za chwilę) ale też często czyni „znaki i cuda” spontanicznie w miejscach publicznych.

Todd White jest blisko związany z Billem Johnsonem ze zboru Bethel w Redding, Kalifornii i Jesus Culture oraz tzw. "Toronto Blessing" i "Nową Reformacją Apostolską" - ogólnie zwaną Ruchem "Znaków i Cudów".

W 2015 roku Todd White gościł w Polsce dając szereg wykładów w Warszawie. Przyznam się że nie przesłuchiwałem całości herezji jakie zostały tam wypowiedziane. Jednak czy taka forma modlitwy jak w linku poniżej nie jest tym co możemy usłyszeć podczas posługi Marcina Zielińskiego ?

https://youtu.be/OvdukBuFs4k?t=1h3m23s

Wychodzi na to że Marcin Zieliński nie tylko nauczył się wydłużania nóg ale również innych form modlitwy jakie słyszeliśmy.

Również i bliski kolega Marcina – Karol Sobczyk (lider wspólnoty Głos na Pustyni oraz sekretarz Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji) był na spotkaniu z Toddem Whitem: (Karol Sobczyk pierwszy od prawej w koszuli w białą kratkę) [nie u mnie MD]

http://perspektywanieba.pl/pl/media/gallery/perspektywa-nieba-2015-todd-white

Zmieniony ( 12.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.