Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Chiny, Daleki Wschód arrow Koniec największej zbrodni wobec Chińczyków? Chiny zamierzają znieść kontrolę urodzeń
Tuesday 19 January 2021 04:11:35.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Koniec największej zbrodni wobec Chińczyków? Chiny zamierzają znieść kontrolę urodzeń Drukuj Email
Wpisał: Rząd Chin   
23.05.2018.

Koniec największej zbrodni wobec Chińczyków?

Chiny zamierzają znieść kontrolę urodzeńhttps://medianarodowe.com/koniec-zbrodniczego-eksperymentu-chiny-zamierzaja-zniesc-kontrole-urodzen/


Rząd Chin planuje zakończyć program kontroli urodzeń. Byłby to koniec największego na świecie eksperymentu społecznego, który kosztował życie [co najmniej md] 300 mln ludzi. [por.

P { margin-bottom: 0.21cm; }

http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/index.html#SU  1963-2012: 382,571,270 ]

 

 

[Dodatkowo: Przed 10 laty przewaga mężczyzn nad kobietami wynosiła 60 milionów. Bo rodzina chciała mieć syna, więc urodzoną dziewczynkę zabijali . Pogorszyło się to [jak i w Indiach} po upowszechnieniu USG. Zabijali wcześniej. Na wsiach rozpowszechniły sie "małżeństwa grupowe" - ojciec kupował synom jedna kobietę. M.Dakowski]

Informację na ten temat podała agencja informacyjna Bloomberg. Jak stwierdzono, chińska Rada Państwa zleciła badania mające przewidzieć skutki zniesienia zakazu posiadania przez rodziny więcej niż dwojga dzieci. Według agencji chińskie władze chcą w ten sposób ,,ograniczyć tempo starzenia się chińskiego społeczeństwa i położyć kres międzynarodowej krytyce”.

– Nawet jeśli limity dotyczące urodzeń zostaną zniesione w tym roku, to i tak jest to późno podjęta decyzja. Jest jednak lepsza niż jej brak  – powiedział Chen Jian, wiceprezes Chińskiego Towarzystwa ds. Reform Gospodarczych i były szef krajowej komisji planowania rodziny.

,,Polityka jednego dziecka” obowiązywała w Chinach w latach 1977-2015. W 2012 r. po raz pierwszy odnotowano spadek ludności w wieku produkcyjnym. Trzy lata później, w reakcji na starzenie się społeczeństwa, władze Państwa Środka pozwoliły parom na posiadanie dwójki dzieci.

W wyniku procederu w Chinach dokonano 300 mln aborcji.


Zmieniony ( 23.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.