Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Demografia 16 arrow Szweccy "naukowcy" stwierdzili, że "efekt cieplarniany" - to przez dzieci...
Monday 19 April 2021 23:15:28.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szweccy "naukowcy" stwierdzili, że "efekt cieplarniany" - to przez dzieci... Drukuj Email
Wpisał: pan Seth Wynes   
26.05.2018.

Szweccy "naukowcy" stwierdzili, że "efekt cieplarniany" to przez dzieci...

One wytwarzają za dużo dwutlenku węgla...

https://www.magnapolonia.org/szwecja-naukowcy-stwierdzili-ze-dzieci-wytwarzaja-za-duzo-dwutlenku-wegla/


Doszliśmy do wniosku, że są cztery środki umożliwiające decydujące zmniejszenie osobistej produkcji dwutlenku węgla: dieta wegetariańska, rezygnacja z podróży samolotem i samochodem oraz… robić mniej dzieci – powiedział cytowany przez austriacki portal Kurier.at pan Seth Wynes ze szwedzkiego Uniwersytetu w Lund.

Jak wyliczyli tamtejsi badacze, rezygnacja z używania samochodu mogłaby pozwolić każdemu na zmniejszenie rocznej emisji dwutlenku węgla o ponad 2 tony. Dieta wegetariańska pozwalałaby na dalszą obniżkę „gazu cieplarnianego” o 0,8 tony rocznie, a rezygnacja z podróży samolotami – o 1,6 tony.

Jednak najskuteczniejszym środkiem walki ze zmianami klimatu jest po prostu… rezygnacja z posiadania dzieci. Jak podaje Kuriet.at, zdaniem Szwedów każde dziecko, które „nie przyjdzie na świat”, to o 58,6 ton dwutlenku węgla rocznie mniej.

Amerykańska rodzina, która decyduje, że będzie mieć mniej dzieci, robi dla ograniczenia emisji CO2 tyle samo, co 684 nastolatków, którzy przez resztę życia chcą systematycznie segregować śmieci”, napisali badacze w artykule opublikowanym kilka dni temu na łamach fachowego amerykańskiego czasopisma „Enviromental Research Letters”. [Do jakiego poziomy kretynizmu i zbrodni schodzą „uczeni”, i to „ściśli”. MD]

By dojść do powyższych wniosków, szwedzcy „uczeni” ocenili 39 badań naukowych oraz raportów rządowych. Przeanalizowali też podejmowane przez władze USA, Kanady, Australii i Europy środki przeciwdziałania zmianom klimatu. Stwierdzili, że wszystkie wprowadzane dotychczas obostrzenia są mniej skuteczne, niż polecana przez nich strategia. Przykładowo wykorzystywanie energooszczędnych żarówek oraz świadoma segregacja śmieci jest od czterech do ośmiu razy mniej skuteczna, niż dieta wegetariańska.

Źródło: kurier.at/ pch24.pl

=================

Pan Seth Wynes sam wytwarza za dużo CO2. Powinien natychmiast powiesić się, a mięso przeznaczyć do konsumpcji. MD

Zmieniony ( 26.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.