Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow ISIS przeprosił za "pomyłkowe ostrzelanie żołnierzy Izraela"!
Wednesday 21 October 2020 00:46:59.30.
W Y S Z U K I W A R K A
ISIS przeprosił za "pomyłkowe ostrzelanie żołnierzy Izraela"! Drukuj Email
Wpisał: Minister Obrony Izraela Mosze Jaalon   
26.05.2018.

ISIS przeprosił za "pomyłkowe ostrzelanie żołnierzy Izraela"! Były Minister Obrony Izraela Mosze Ja’alon się wygadał!

https://www.magnapolonia.org/isis-przeprosil-za-pomylkowe-ostrzelanie-zolnierzy-izraela-byly-minister-obrony-izraela-mosze-jaalon-sie-wygadal/Były minister obrony Izraela Moshe Ya’alon przyznał, że  tzw. państwo islamskie, przeprosiło za omyłkowy atak na izraelskich żołnierzy.

„Był jeden przypadek gdy Daesh otworzył ogień do naszych żołnierzy i przeprosił” –powiedział Moshe Ya’alon. Chodziło zapewne o jedyny znany incydent pomiędzy Izraelem a tzw. państwem islamskim który wydarzył się w listopadzie zeszłego roku, w okolicy Wzgórz Golan. W starciu zginęło czterech członków Isis.

Na pytania dziennikarzy, o szczegóły zdarzenie minister nie chciał odpowiedzieć, komentarza odmówiły także izraelskie siły zbrojne.

Komentarz redakcji: Pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, w której państwo islamskie wystosowuje przeprosiny za cokolwiek. Pozostaje pytanie, czy minister konfabuluje, czy zapomniał ugryźć się w język?

Źródło: ndie.pl http://www.newsweek.com/isis-fighters-regret-attacking-israel-apologize-defense-minister-591020Zmieniony ( 26.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.