Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Irlandia. Szatan wygrał bitwę. Irlandczycy za liberalizacją przepisów aborcyjnych.
Sunday 28 February 2021 07:56:17.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Irlandia. Szatan wygrał bitwę. Irlandczycy za liberalizacją przepisów aborcyjnych. Drukuj Email
Wpisał: Szatan   
26.05.2018.

Irlandia. Szatan wygrał bitwę.

Irlandczycy za liberalizacją przepisów aborcyjnych.

Exit poll:

msies: 26.05.2018, 2:32 https://www.tvp.info/37371802/exit-poll-irlandczycy-za-liberalizacja-przepisow-aborcyjnychIrlandczycy zagłosowali w piątek przytłaczającą większością za uchyleniem ósmej poprawki do konstytucji zrównującej prawo do życia kobiety i nienarodzonego dziecka. Opowiedzieli się tym samym za liberalizacją obecnych przepisów aborcyjnych – wynika z sondaży dla dziennika „Irish Times” i telewizji publicznej RTE.W piątkowym referendum w sprawie liberalizacji przepisów aborcyjnych ścierają się dwie wizje Irlandii: tradycyjnie konserwatywnego, katolickiego...

zobacz więcej

Ogłoszenie oficjalnych wyników referendum spodziewane jest w sobotę wieczorem.
Według badania Ipsos Mori dla „Irish Times” zmianę prawa poparło 68 proc. uczestników referendum, a przeciw było zaledwie 32 proc. głosujących. Zwolennicy zmian stanowili według tych danych większość w niemal każdej grupie wiekowej (poza osobami powyżej 65 roku życia) oraz we wszystkich trzech prowincjach kraju (Connacht, Leinster, Munster).
W drugim sondażu przeprowadzonym na zlecenie irlandzkiej telewizji publicznej RTE poparcie dla uchylenia ósmej poprawki było jeszcze wyższe i wyniosło aż 69,4 proc. wobec zaledwie 30,6 proc. przeciwników nowych przepisów.

W obu przypadkach znaczyłoby to, że za zmianami opowiedziało się więcej osób niż w 2015 roku, kiedy to stosunkiem 62 proc. do 38 proc. uczestników referendum przegłosowano legalizację małżeństw homoseksualnych w Irlandii i niż w oryginalnym referendum z 1983 roku, które wprowadziło ósmą oprawkę do konstytucji (67 proc. do 33 proc.)

[----]

Zmieniony ( 26.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.