Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Chcą ZABIĆ Toma Robinsona, który ujawniał prawdę o islamskich gangach?!
Wednesday 04 August 2021 02:16:06.40.
W Y S Z U K I W A R K A
Chcą ZABIĆ Toma Robinsona, który ujawniał prawdę o islamskich gangach?! Drukuj Email
Wpisał: Witold Gadowski   
29.05.2018.

Chcą ZABIĆ Toma Robinsona, który ujawniał prawdę o islamskich gangach?!

Brytyjczycy po aresztowaniu wyszli na ulice.

http://www.fronda.pl/a/chca-zabic-t-robinsona-ktory-ujawnial-prawde-o-islamskich-gangach-brytyjczycy-po-aresztowaniu-wyszli-na-ulice,110693.htmlBardzo niepokojącą informację podał Witold Gadowski na swoim facebooku. Chodzi o Tommy Robinsona (Stephen Christoper Yaxley), który został aresztowany w Wielkiej Brytanii. To aktywista, który między innymi ujawnił skandal związany z islamskimi gangami i aparatem państwowym UK.  
Gadowski na swoim profilu cytuje otrzymaną wiadomość, w której czytamy:
  „25 V aresztowano w UK Tommy Robinsona , aktywistę walczącego o ujawnienie calego skandalu tzw asian grooming gangs , który to skandal był ukrywany przez lata przez cały aparat państwowy UK . Polegało to na tym ze islamskie gangi przez lata porywały i gwałciły nieletnie białe SAngielki”.
Dalej w informacji przypomina się o Marszu Niepodległości w Polsce, w którym udział wziął między innymi właśnie Robinson. Na profilu Gadowskiego czytamy dalej:
Aresztowanie Tommy'ego i natychmiastowe zesłanie go na 13 miesięcy wiezienia jest prawie równoznaczne z kara śmierci dla niego . Muzułmanie wielokrotnie oświadczali, że go w wiezieniu zabija”.

  I dalej:
„Kiedy Tommy był w wiezieniu ostatnim razem został umieszczony w celi z muzułmanami i w pierwsza noc był dźgnięty nożem i wybito mu wszystkie zęby . Tommy ma żonę i dzieci”.
W sieci pojawiły się też nagrania pokazujące tysiące ludzi, którzy wyszli na ulice Wielkiej Brytanii po aresztowaniu Robinsona. Czytamy tu między innymi:

„Czy to początek rewolucji? Miejmy nadzieję!”.

Jak informuje portal Euroislam.pl:
„Przewinieniem Robinsona, założyciela English Defense League, miało być nagrywanie osób wchodzących do sądu na rozprawę gangu, który dokonał licznych gwałtów i zmuszał do prostytucji. Po godzinie przekazywania informacji przez Tommy Robinsona, który wcześniej pracował dla kanadyjskiego nadawcy „The Rebel Media”, pojawiła się policja i aresztowała prawicowego działacza.”.
Dalej portal dodaje:
„Zarzucono mu popełnienie przestępstwa obrazy sądu, które w tym przypadku oznacza utrudnianie przeprowadzenia procesu lub doprowadzenie do stronniczości postępowania sądowego. W maju ubiegłego roku sędzia, za podobną sytuację, skazał go na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na 18 miesięcy. Uzasadniając wyrok stwierdził, że „nie chodzi tu o wolność słowa” a o to, żeby proces sądowy odbył się bez zastraszania i nacisków wywołanych przez nieodpowiedzialne i niedokładne relacje."
Tysiące ludzi na ulicach Wielkiej Brytanii po aresztowaniu Tommy'ego Robinsona.
Czy to początek rewolucji? Miejmy nadzieję!
Thousands of people on the streets of Great Britain after Tommy Robinson's arrest.
Is this the beginning of the Revolution? Let me hope so!
DEUS VULT! pic.twitter.com/JpEMbs2xoe
— Mag (@czarymarybum777) 27 maja 2018

Jest też nagranie z momentu aresztowania Robinsona:    https://youtu.be/S3iC6Sz2ocM


 
  Przypominamy też wywiad, jaki z Robinsonem przeprowadził przed rokiem Piotr Ślusarczyk z Euroislam.pl, a który zapowiadaliśmy  w ten sposób:
,,Polacy znowu będą musieli stać się wybawcami Europy'' - mówi Tommy Robinson, założyciel English Defense Legaue, dziennikarz The Rebel Media. W rozmowie z Piotrem Ślusarczykiem z Euroislam.pl Robinson podkreśla, że bez Polaków Europa nie byłaby tak wolna, jak dzisiaj - a w obliczu nawały islamskiej Zachód znowu bardzo pilnie potrzebuje naszej pomocy. 


Wywiad:  https://youtu.be/-ZfWo9Fs5eA

 dam/facebook,Euroislam.pl


 

Zmieniony ( 29.05.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.