Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja III . Po chucpie w KONGRESIE. arrow Jedwabnego ruszyć nie można, a izraelska spółka przeorała polski cmentarz. Odkryto 1600 szkieletów
Sunday 23 February 2020 00:24:30.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jedwabnego ruszyć nie można, a izraelska spółka przeorała polski cmentarz. Odkryto 1600 szkieletów Drukuj Email
Wpisał: Angel Poland Group, Shachar Samuel, Ron Ben Shahar   
02.06.2018.

Jedwabnego ruszyć nie można, a izraelska spółka przeorała polski cmentarz. 1600 szkieletów.


http://wolnosc24.pl/2018/06/01/jedwabnego-ruszyc-nie-mozna-a-izraelska-spolka-przeorala-polski-cmentarz-zaskakujaca-liczba-szkieletow/


Szokującego odkrycia dokonano podczas prac na budowie kompleksu hotelowego przy ulicy Stradomskiej w Krakowie. Znaleziono tam 1600 ludzkich szkieletów.

       Izraelska spółka przeorała polski cmentarz w Krakowie. Szybko wygrzebali kości „zeskanowali” je i zakopali – pisze na swoim Twitterze Tomasz Sommer. [Angel Poland Group, Shachar Samuel, Ron Ben Shahar md]


W miejscu odkrycia szkieletów ma powstać pięciogwiazdkowy hotel Stradom House ze 125 pokojami. W średniowieczu i w następnych wiekach był tam kościół, klasztor, szpital, a także cmentarzysko, które powstało prawdopodobnie w XIV wieku.

Sprawą zajęła się prokuratura, która sprawdzi, czy wydając pozwolenie na budowę, nie popełniono błędów i czy było wiadomo jakim miejscu jest wykonywana inwestycja. Projekt zakładał zakończenie inwestycji w pierwszym kwartale 2020 roku.

Na miejscu odkryto w sumie 1600 szkieletów. Taka właśnie liczba padała z ust siewców antypolonizmu w kontekście Żydów, którzy rzekomo mieli zostać spaleni przez Polaków w stodole w Jedwabnem.

I ani słowa, że nie można naruszać spokoju zmarłych. Bo to chrześcijanie – dodaje Sommer.

====================

Ciąg dalszy por.: Restauracja i bar w dawnym kościele To wiadomość nie z Francji, Holandii, ale z... centrum Krakowa.

Zmieniony ( 02.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.