Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 58 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja III . Po chucpie w KONGRESIE. arrow Kto obieca zburzyć i posypać solą?
Friday 28 February 2020 18:25:30.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Kto obieca zburzyć i posypać solą? Drukuj Email
Wpisał: MacGregor   
02.06.2018.

Kto obieca zburzyć i posypać solą?http://macgregor.neon24.pl/post/144000,kto-obieca-zburzyc-i-posypac-solaChodzi o świątynię mniejszą (templum minus) religii holokaustu w Warszawie (świątynia większa to Jad Waszem w Jeruzalem) czyli MHŻP Polin.

Zburzenie tego ośrodka antypolskiej propagandy (i niestety jednego z najważniejszych dzieł życia ś.p. Lecha Kaczyńskiego, którego kult ma nam w Polsce zastąpić tradycyjny patriotyzm – jedne łajdaki chciałyby dać nam patriotyzm nowoczesny czyli unijno-europejski [mówimy UE, myślimy Niemcy], a pisdupowicze martyrologiczny kult LK), zburzenie tedy tego praktycznie eksterytorialnego ośrodka „wojny hybrydowej” z Polską (swoją drogą każda wojna jest hybrydowa, zaś dziennikarzy nadużywających tego słowa karałbym chłostą) nie leży wprawdzie w mocy władz lokalnych, ale centralnych już tak.

Ciekaw jestem zatem, czy jakies ugrupowanie podczas licytacji przedwyborczej i tzw. obiecanek-macanek ku głupiego radości, obieca zburzenie MHŻP Polin, zaoranie gruntu i posypanie sola, żeby już nic na tym miejscu nie urosło (jakby zrobić tam składowisko odpadów promieniotwórczych, myślę, że byłoby to z mniejszą szkodą dla środowiska).

Ugodowcy proponują zmianę statusu jednostki na np. „muzeum narodów rzeczpospolitej” czy temu podobne, ale organizacyjnie byłoby to jeszcze trudniejsze.

Tymczasem co trzeba i jednocześnie można zrobić od ręki, to całkowite wstrzymanie finansowania tej świątyni religii holokaustu z budżetu – niech sobie sami finansują swoje kłamstwa i kalumnie, pies ich trącał. A póki co takie akcje jak poniższa finansowane są za pieniądze polskich podludzi:

Kolejna antypolska wystawa w Polin.

Przytoczę końcowy fragment,warty uważnej lektury:

Wystawie towarzyszy seminarium skierowane szczególnie do młodzieży. Przygotowano w jego ramach serie tematów, które są oburzające i nie wymagają nawet komentarza:

1. Konstruowanie polskiej antysemickiej propagandy, społeczny antysemityzm
2. Klisza „żydokomuny”
3. Narodziny kliszy „Sprawiedliwych Polaków” i „niewdzięcznych Żydów”
4. Klisze i skojarzenia okupacyjne i Zagładowe
5. Opowieści wspomnieniowe Żydów zmuszonych do emigracji – w albumach i filmach rodzinnych, filmach dokumentalnych i wywiadach
6.Polonizacja i internacjonalizacja pamięci o obozach koncentracyjnych, szczególnie Auschwitz

Zwróćmy uwagę na punkt 6, bo jest to sformułowany zarzut wobec Polaków: wg dogmatów narzucanej nam religii holokaustu, niedopuszczalna jest nie tylko polonizacja pamięci o Auschwitz (że byli tam mordowani obywatele polscy), ale nawet jej internacjonalizacja, tzn. że wśród ofiar mogli być ludzie innej niz żydowska narodowości.

Tymczasem dla naszych pobożnych szabesgojów pokroju Gowina, nie jest problemem nie tylko religijny synkretyzm katolicko-holokaustyczny, ale nawet konwersja na nową religię (scil. holokaustu), ba, po konwersji, jak to zazwyczaj bywa wśród konwertytów, żar religijny nawet wzrośnie.

A wszystko to zawdzięczamy m.in. s.p. Lechowi Kaczyńskimu – requiescat in pace, ale nie jest to niestety wzór do naśladowania ani autor testamentu do wypełnienia, przynajmniej nie przez Polaków.

============================

mail'em: 

 Nie posypanie solą, ale odbudowa Koszar Artylerii Koronnej z XVIII wieku. Dość dobrze zachowane wypalone mury budynku rozebrane zostały w 1965 roku.

Wtedy rozebrane zostały też mury kościola Sw. Jerzego, najstarszego kościola Stolicy, autentyczne ruiny warszwskiego Zamku i Ratusza oraz wypalony pałac Kronenbergów, wyjątkowe dzieło budownictwa XIX wieku.

Koszary Artylerii Konnej w XIX wieku były miejscem więzienia Polskich Patriotów.
 W sierpniu 1942 roku stworzono w nim siedzibę Rady Żydowskiej (Judenrat).

Zmieniony ( 03.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.