Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wielkimi Krokami ku Polin arrow LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały [w Sydney] porozumienie ws. partnerstwa.
Monday 16 September 2019 22:59:40.27.
W Y S Z U K I W A R K A
LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały [w Sydney] porozumienie ws. partnerstwa. Drukuj Email
Wpisał: prezes PLL LOT Rafał Milczarski   
05.06.2018.

LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały [w Sydney] porozumienie ws. partnerstwa.

….podkreślając, że relacje PLL LOT z El Al są wyśmienite.


https://www.tvp.info/37494511/


PLL LOT i izraelskie linie lotnicze El Al podpisały w poniedziałek w Sydney memorandum dotyczące współpracy przewoźników. W przyszłości ma ono doprowadzić do tzw. umowy code-share, na mocy której jedna linia lotnicza przewozi pasażerów z biletami wystawionymi przez inną linię.


Jak tłumaczą Polskie Linie Lotnicze LOT, podpisane w poniedziałek porozumienie ma też przyczynić się do zbadania innych obszarów potencjalnego partnerstwa, „aby wzmocnić relacje między Izraelem a Polską w interesie obu społeczności”.

– W ramach tego porozumienia będziemy rozwijać naszą współpracę. Docelowo będziemy chcieli mieć code-share z El Al. To jest kolejny krok tej współpracy – powiedział prezes PLL LOT Rafał Milczarski.

– To porozumienie ma służyć temu, żeby pokazać, że LOT i El Al to dwie linie lotnicze z dwóch państw, które są bardzo siebie blisko i mentalnie, i historycznie, jeśli chodzi o plany rozwoju – powiedział, jednocześnie podkreślając, że relacje PLL LOT z El Al są wyśmienite.

EL Al to państwowe linie lotnicze, swoją bazę mają w porcie lotniczym Ben Guriona w Tel Awiwie. Linia lata m.in. do Europy, Azji, Ameryki Północnej, a w Polsce do Warszawy i Krakowa.

Prezes PLL LOT przebywa w australijskim Sydney, gdzie od niedzieli trwa 74. Walne Zgromadzenie Zrzeszenia Międzynarodowego Transportu Lotniczego, w którym uczestniczy ponad tysiąc osób – przedstawicieli linii lotniczych, producentów samolotów, lotnisk oraz instytucji lotniczych.

Zmieniony ( 05.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.