Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Warszawa 17 arrow Akcja z tęczą na Placu Zbawiciela to propagandówka lodów Ben&Jerry's.. Tych lodów nie kupować
Thursday 28 May 2020 21:21:35.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Akcja z tęczą na Placu Zbawiciela to propagandówka lodów Ben&Jerry's.. Tych lodów nie kupować Drukuj Email
Wpisał: Patryk Jaki   
06.06.2018.

Akcja z tęczą na Placu Zbawiciela to propagandówka producentów lodów Ben&Jerry’s.. Wiemy już jakich lodów nie kupować.

 Wiemy już jakich lodów nie kupować.

http://nczas.com/2018/06/06/akcja-z-tecza-na-placu-zbawiciela-to-propagandowka-producentow-lodow-wiemy-juz-jakich-lodow-nie-kupowac/

Wbrew informacjom, które i my bezmyślnie powtórzyliśmy, na Placu Zbawiciela nie zostanie zainstalowana żadna tęcza. W ramach akcji reklamowej będzie ona natomiast przez 3 wieczory wyświetlana na budynkach przez amerykańskiego producenta lodów Ben&Jerry’s. Na fałszywą informację dał się też nabrać kandydat na prezydenta Patryk Jaki, który wiedziony tchórzostwem i koniunkturalizmem oświadczył, że gdyby tęcza stanęła, to on nie będzie jej demontował.

Zamieszanie zostało wywołane przez Fundację Wolontariat Równości i stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Podali oni, iż tęcza wraca na Plac Zbawiciela i zapewnili, że tym razem „będzie niezniszczalna. Tak jak miłość”.

Okazało się, że nic nie będzie instalowane, tylko że w ramach reklamy na budynkach Placu świecić nią będzie amerykański producent lodów Ben&Jerry’s. Firma znana jest z tego, że wspiera różne lewackie pomysły, akcje i organizacje. Wiemy więc jakich lodów na pewno nie będziemy kupować. Ktoś im wmówił, że homopoparcie także w Polsce zwiększy im sprzedaż.

9 czerwca odbędzie się w Warszawie pochód w poparciu dla homoseksualizmu – Parada Równości. To właśnie z tej okazji producent lodów na trzy wieczory będzie szpecił na Placu Zbawiciela i uprawiał swą homo-propagandę.

Całe zdarzenie ma też swoje dobre strony. Obnażone zostały obłuda i hipokryzja Patryka Jakiego. Kandydat na prezydenta Warszawy, tylko dlatego że wydawało mu się, że jak się upodobni do Trzaskowskiego to pozyska lewicowych i homoseksualnych wyborców. Jaki oświadczył, że jak tęcza stanie, to on jako prezydent nie będzie jej demontował. Krótko mówiąc godził się na homopropagandę i zeszpecenie pięknego zabytkowego Placu, byle tylko uściubić parę głosów.

[ a wie, łobuz, że głosów ludzi normalnych nie straci, bo kto by na trzaske.. MD]

Zmieniony ( 06.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.