Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 109 gości
S T A R T arrow Kościół arrow papiestwo 18 arrow Franciszek Watykański I - apostoł globalizmu i globalnego ocipienia
Tuesday 26 January 2021 21:53:29.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Franciszek Watykański I - apostoł globalizmu i globalnego ocipienia Drukuj Email
Wpisał: Nathanel   
10.06.2018.

Franciszek Watykański I - apostoł globalizmu i globalnego ocipieniaNathanel

http://nathanel.neon24.pl/post/144094,franciszek-watykanski-i-apostol-globalnego-ocipieniaOcipiony i jego mentor:

http://m.neon24.pl/ee4e7c2865a27e3985519a8793ad01ef,14,0.jpgOd samego początku wiadomo że strachy o zagrożeniu globalnym ociepleniem to fałsz. Klimat na Ziemi zmienia się od jej stworzenia.

Franciszek Watykański I - apostoł globalizmu i globalnego ocipienia, tak brzmi tytuł ale portalowy cenzor nie puszcza w nagłówku.[to w NE. U mnie wolno pisać prawdę. MD]Papież Franciszek: Przejście do czystej energii to "wyzwanie epokowej proporcji"

Transition to Clean Energy Is ‘Challenge of Epochal Proportions'

Tak to brzmi w wydaniu jezuickiego marksimu- cieplinizmu. Bo to problem globalnego ocipienia jest jakby głównym elementem apostolstwa papieża Franciszka. Nie pustoszejące kościoły ale dęte globalne ocieplenie.


              Zwracając się do uczestników spotkania z przedstawicielami branży naftowej i gazu ziemnego, papież zachęcił swoich słuchaczy, by patrzyli na zieloną energię jako klucz do przyszłości ludzkości, jednocześnie kontynuując swoje poparcie dla porozumienia klimatycznego z Paryża w 2015 roku.

Tak według papieża zielona energia ma większe znaczenie dla ludzkości niż powrót do korzeni wiary.

Papież - czy też jego pisarze-duchy - wydaje się upowszechniać herezje dotyczące zmiany klimatu, łącząc emisje CO2 z zanieczyszczeniem powietrza. Zanieczyszczenie powietrza, jak słusznie wyjaśnia Światowa Organizacja Zdrowia, mierzy się w stężeniu drobnych cząstek stałych w powietrzu, którym oddychamy, i nie ma nic wspólnego z dwutlenkiem węgla, który nie jest zanieczyszczeniem.

Pojawia się pytanie kim jest papież? Okazuje się że to już nie pasterz ale :" ekspert ds. Energii, ekspert ds. Klimatu, znający wszystko na temat tego świata, polityki, ekonomii, stosunków międzynarodowych, biznesu, sprawiedliwości społecznej, nauki, imigracji. Przy tylu obowiązkach to już czasu na wiarę musi brakować.

Czy papież jeszcze pamięta że Kościół powstał aby głosić Ewangelię którą objawił Jezus a nie ewangelie masonów - globalistów.

Papież powinien trzymać się Biblii, ponieważ staje się oczywiste, że jej chyba dawno nie czytał. Już teraz Franciszek zostanie zapamiętany jako papież, który najbardziej zhumanizował Boga i najbardziej ubóstwił człowieka.

Papież poucza nas energii odnawialnej ale kiedy Watykan przełączy się na czystą energię i dosłownie pousuwa wszystkie auta benzynowe, piece olejowe, każdą jednostkę klimatyzacyjną, lodówkę, kuchenkę, telewizor, komputer i wszystkie urządzenia elektryczne i urządzenia zanieczyszczające środowisko.

Bowiem wygląda na to że tak jak nas pouczał o konieczności życia w ubóstwie i skromności tak dalej Watykan na celebrę wydaje miliony hierarchowie żyją w pałacach i ociekają złotem podczas gdy dzieci na świecie umierają z głodu i chorób.

A propos. Jakie sumy ze swego majątku  Watykan zainwestował w " Green Energy"?

Poprzez dymisję Papieża Benedykta XVI i wybór marksisty stworzono kompletną kpinę z papiestwa i Franciszek powinieneś się tego wstydzić. Nie da się wprowadzić Kościoła katolickiego socjalizmu z ludzką twarzą . Zarządcy Watykanu powinni się tego wstydzić.

Watykan wysłał najwyższego kardynała na tajne spotkanie grupy Bilderberg w Turynie, aby światowej elicie przekazać wiadomość od papieża. W tegorocznym szczycie uczestniczy Pietro Cardinal Parolin, Watykański Sekretarz Stanu.
Biorąc pod uwagę dziedzictwo grupy Bilderberga (grupa ta spotykała się z politykami zanim stali się oni głową państwa), niektórzy zastanawiają się, czy obecność Parolina mogłaby wskazywać, że ma być on kolejnym papieżem.
„Kardynał jest jednym z najpotężniejszych urzędników Kurii Watykańskiej i został uznany przez obserwatorów za zdolnego do objęcia władzy po Franciszku”.

Papież Franciszek wygłosił liczne oświadczenia i poparł kilka agend które są zgodne z poglądami podzielanymi przez globalistów grupy Bilderberg.

Katolicy wyrażali już zaniepokojenie z powodu  liberalnych poglądów papieża na temat aborcji, małżeństw homoseksualnych i istnienia piekła, a jednocześnie wyrażając zdziwienie gdy papież porównał ISIS z Jezusem Chrystusem.


Zmieniony ( 10.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.