Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 161 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Posłowie pseudo-"prawicy" konsekwentnie odmawiają nienarodzonym prawa do życia
Tuesday 19 October 2021 15:01:52.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Posłowie pseudo-"prawicy" konsekwentnie odmawiają nienarodzonym prawa do życia Drukuj Email
Wpisał: Bartosz Jóźwiak z UPR   
14.06.2018.

Posłowie pseudo-"prawicy" konsekwentnie odmawiają nienarodzonym prawa do życia

Przy takiej „prawicy” żadna lewica nie jest już potrzebna.

http://www.pch24.pl/poslowie-prawicy-konsekwentnie-odmawiaja-nienarodzonym-prawa-do-zycia,60937,i.html#ixzz5INS7oDDU


To już jest ponury, krwawy serial, wciąż bez happy endu. Zdominowana przez przedstawicieli Zjednoczonej Prawicy sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny po raz kolejny zablokowała w środę procedowanie obywatelskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”.

 

Przy takiej „prawicy” żadna lewica nie jest już potrzebna. Konsekwentnie dbający o dobre samopoczucie środowisk proaborcyjnych – tak jak gdyby te kiedykolwiek mogły zasilić grono wyborców PiS – posłowie obozu rządzącego znów zastopowali inicjatywę pro-life, popartą przez ponad 830 tysięcy osób.

 

Projekt „Zatrzymaj Aborcję”, który pół roku temu gładko przebrnął przez pierwsze czytanie, zresztą przy aplauzie wielu posłów Prawa i Sprawiedliwości, na dobre utknął w komisyjnej zamrażarce. 


W środę 13 czerwca kolejny poseł spoza komisji, tym razem Bartosz Jóźwiak z UPR, złożył wniosek o uzupełnienie porządku obrad komisji o punkt dotyczący inicjatywy broniącej życia dzieci „podejrzanych” o upośledzenie bądź chorobę.

 

Zgodnie z niechlubną tradycją, wniosek znów został odrzucony, ponownie też komisja nie zgodziła się na głosowanie imienne.

 

Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina, pełnomocnik inicjatywy ustawodawczej udostępniła w portalu społecznościowym imienną listę obecnych i skomentowała żenującą postawę parlamentarzystów:


Komisja Polityki Społecznej i Rodziny znów za zabijaniem dzieci. Oprócz J.Klawitera i H. Szydełko wszyscy przeciw
#ZatrzymajAborcję. Niektórzy celowo spóźnieni i w ogóle frekwencja na Komisji z każdym posiedzeniem coraz niższa-chyba jednak sumienie wyrzuca posłom zabite dzieci...

Zmieniony ( 14.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.