Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Węgry ++ arrow Węgry uchwaliły pakiet "Stop Soros". Przepisy wbrew Komisji Europejskiej.
Tuesday 16 July 2019 08:01:59.27.
migawki

Murzyn Hassan jako reprezentant kraiku azjatyckiego, biegł w młodzieżowych mistrzostwach … Europy. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

17.07.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Węgry uchwaliły pakiet "Stop Soros". Przepisy wbrew Komisji Europejskiej. Drukuj Email
Wpisał: Węgierscy posłowie   
21.06.2018.

Węgry uchwaliły pakiet "Stop Soros". Przepisy wbrew Komisji Europejskiej.

https://ndie.pl/ 2018-06-20 (środa)

Przyjęte przez parlament przepisy „Stop Soros” zakładają kary za pomoc nielegalnym imigrantom. Przyjęto też poprawkę do konstytucji zakazującą osiedlania obcej ludności na terenie Węgier. Nowe przepisy wbrew Komisji Europejskiej. 

Zgodnie z nowym prawem pakietu „Stop Soros”, osoby lub grupy, które pomagają imigrantom nieuprawnionym do złożenia wniosku o udzielenie azylu lub pomagają nielegalnym imigrantom uzyskać prawo pobytu na Węgrzech, będą podlegać karze więzienia.

Węgierscy posłowie przegłosowali dziś także poprawkę do konstytucji zabraniającą „obcym populacjom” osiedlać się na terenie tego kraju.

Przeciw zmianom były węgierska opozycja, Komisja Wenecka, Unia Europejska oraz organizacje pozarządowe.

Mimo to, zostały przegłosowane przez rządzącą partię Fidesz.

Węgrzy słusznie spodziewają się, że rząd użyje wszelkich środków niezbędnych do zwalczania nielegalnej imigracji i działań, które jej służą” – napisał minister spraw wewnętrznych Sandor Pinter w uzasadnieniu dołączonym do projektu.

źródło: Reuters / DoRz


Zmieniony ( 21.06.2018. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.