Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 16-18 arrow Madame Netanjahu sprzeniewierzyła ok. 100 tys. dolarów. Zarzuty "absurdalne i nieuzasadnione".
Tuesday 20 October 2020 02:49:59.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Madame Netanjahu sprzeniewierzyła ok. 100 tys. dolarów. Zarzuty "absurdalne i nieuzasadnione". Drukuj Email
Wpisał: Sara Netanjahu, silna i honorowa kobieta   
21.06.2018.

Madame Netanjahu sprzeniewierza ok. 100 tys. dolarów.

Zarzuty "absurdalne i nieuzasadnione".

Antysemitnictwo sądu !!

https://medianarodowe.com/zona-premiera-izraela-uslyszala-zarzuty-sprzeniewierzyla-ogromna-sumeŻona izraelskiego premiera, Sara Netanjahu wpadła w poważne tarapaty. Śledczy postawili jej zarzuty sprzeniewierzenia równowartości ok 100 tys. dolarów z pieniędzy publicznych. Zarzuca się jej również “nadużycie zaufania”. 

Dzisiaj do sądu w Jerozolimie trafił akt oskarżenia dotyczący Sary Netanjahu, o czym poinformowało izraelskie ministerstwo sprawiedliwości. Małżonka premiera została oskarżona o sprzeniewierzenie olbrzymiej sumy z publicznych pieniędzy, które zostały przeznaczone na… zamawianie posiłków.

Do zdarzeń, które są podstawą postawienia jej zarzutów dochodziło w latach 2010-2013 w rezydencji należącej do małżeństwa. 

Sara Netanjahu oskarżana jest o wykorzystanie 100 tysięcy dolarów z państwowych pieniędzy do nieuczciwego opłacania posiłków. Oprócz tego, kobieta miała wydać 10 tys. dolarów na usługi prywatnych kucharzy.

Haarec” informuje, że dochodzenie w tej sprawie ruszyło w 2015 roku. [Uś, to powolutku rusza… MD]

Premier Benjamin Netanjahu uznał zarzuty wysunięte wobec jego żony za „absurdalne i nieuzasadnione”. Sama zainteresowana również odpiera zarzuty.

Zmieniony ( 21.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.