Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wielkimi Krokami ku Polin arrow Liżydupstwo pro- żydowskie ekspresowo, a #ZatrzymajAborcję leży w komisji od prawie pół roku !
Friday 25 September 2020 21:01:49.30.
migawki
 

  26.09.20 Bielsko Biała – comiesięczna Msza święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

26.09.20 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Liżydupstwo pro- żydowskie ekspresowo, a #ZatrzymajAborcję leży w komisji od prawie pół roku ! Drukuj Email
Wpisał: #ZatrzymajAborcję   
28.06.2018.

Liżydupstwo pro- żydowskie ekspresowo, a

#ZatrzymajAborcję leży w komisji od prawie pół roku!


http://www.pch24.pl/kaja-godek-o-ekspresie-legislacyjnym--a--zatrzymajaborcje-lezy-w-komisji-od-prawie-pol-roku-,61238,i.html#ixzz5Jin1d8cjW Sejmie od 30 listopada 2017 roku na rozpatrzenie czeka obywatelski projekt ustawy #ZatrzymajAborcję. Jak zauważyła Kaja Godek, parlamentarzyści nie mają czasu się nim zająć, a równocześnie w ekspresowym tempie przeprowadzane są zmiany w ustawie o IPN.

30 listopada 2017 r. złożyliśmy w Sejmie projekt ustawy #ZatrzymajAborcję. Tylko od tego czasu w polskich szpitalach „lekarze” zabili 628 dzieci” – zauważyła na Twitterze Kaja Godek, komentując ekspresowe tempo prac nad projektem ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

Dodatkowe posiedzenie Sejmu, nieplanowana ustawa, szybka debata, głosowanie, błyskawiczny Senat. To ustawa o IPN” – podsumowała. „A co z zabijanymi w szpitalach dziećmi? #ZatrzymajAborcję leży w komisji od prawie pół roku!” – dodała Godek.

Przypomnijmy. Obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży został złożony w Sejmie 30 listopada 2017 roku. 10 stycznia 2018 roku Sejm przeprowadził pierwsze czytanie projektu, a posłowie skierowali projekt do prac w komisji. Tam dokument został de facto zamrożony. 19 marca 2018 roku pozytywnie projekt oceniła Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, ale prace w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny są odwlekane.

Zmieniony ( 28.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.