Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 32 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja III . Po chucpie w KONGRESIE. arrow L. Miller: Netanjahu mi powiedział, kto rządzi Żydami
Saturday 22 February 2020 00:36:39.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
L. Miller: Netanjahu mi powiedział, kto rządzi Żydami Drukuj Email
Wpisał: Leszek Miller   
06.07.2018.

L. Miller: Netanjahu mi powiedział, kto rządzi Żydami w USA

http://www.fronda.pl/a/miller-netanjahu-mi-powiedzial-kto-rzadzi-zydami-w-usa,112165.html

Były premier Leszek Miller uważa, że na diasporę żydowską w Stanach Zjednoczonych można do pewnego stopnia patrzeć jako na instrument w rękach rządu izraelskiego.

Premier Benjamin Netanjahu na spotkaniu przed laty powiedział Millerowi wprost, że Tel Awiw steruje tamtymi środowiskami.

 

,,Ja głównie zapamiętałem swoją pierwszą rozmowę, w 1996 roku i też z premierem Netanjahu. On wtedy był po raz pierwszy premierem, był taką młodą gwiazdą polityki izraelskiej. Odbyłem z nim długą rozmowę późnym wieczorem. I ponieważ rozmowa była przy winie i taka była bardzo luźna, to na końcu go zapytałem, czy Tel Awiw rządzi diasporą żydowską w Ameryce, czy żydzi amerykańscy rządzą Izraelem'' - powiedział Miller w rozmowie z ,,Rzeczpospolitą''.

,,Odpowiedź była taka, żebym nie miał żadnych wątpliwości, bo to Izrael rządzi amerykańskimi Żydami. I myślę, że właśnie przy tej okazji, przy okazji ustawy o IPN, dokładnie to widać'' - dodał.

mod/rzeczpospolita.pl

Zmieniony ( 06.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.