Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 59 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy 18 arrow Imigrant ściął na peronie głowę swojej rocznej córki. I zamordował jej matkę. Media  zakaz zawiadam
Wednesday 20 February 2019 10:16:20.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Imigrant ściął na peronie głowę swojej rocznej córki. I zamordował jej matkę. Media  zakaz zawiadam Drukuj Email
Wpisał: Mourtala Madou   
10.07.2018.

Imigrant ściął na peronie głowę swojej rocznej córki. I zamordował jej matkę.

Niemieckie media – zakaz zawiadamiania!– kogo oni chronią?https://medianarodowe.com/imigrant-scial-na-peronie-glowe-swojej-rocznej-corki/


         Zgodnie z relacją świadków, podejrzany Mourtala Madou [chodzi o MORDERCĘ, co za "podejrzany" md], odciął głowę swojej rocznej córce na oczach przerażonego tłumu na stacji Jungfernstieg, a po chwili dźgnął swoją dziewczynę, matkę dziecka. Miało to miejsce 12 kwietnia, ale niemieckie media nakazały milczenie w tej sprawie. 

 

      "Podejrzany" dźgnął dziecko od tyłu, kiedy siedziało w swoim wózku, a po chwili odciął jej głowę. Następnie dźgnął swoją dziewczynę w klatkę piersiową. Swoją broń wyrzucił do kosza na stacji kolejowej. Niedługo potem został złapany. Kobieta  zmarła w szpitalu.

Sytuacja po zdarzeniu została nagrana i opublikowana w sieci. Morderstwo zostało określone jako niezwykle brutalne „zabójstwo honorowe”.Chociaż ciała ofiar są widoczne na nagraniu, to nie widać ich twarzy. W tle nagrania słychać jak osoba nagrywająca powtarza:

O mój Boże. To niewiarygodne. O mój Boże, temu dziecku odcięto głowę.

Niemieckie media dostały pozwolenie, aby podać do opinii publicznej informację o zabójstwie matki, ale nie dziecka.

Kiedy bloger z Hamburga, Heinrich Kordewiner, opublikował nagranie na swoim Facebooku, zostało wszczęte przeciwko niemu dochodzenie. Jego mieszkanie zostało przeszukane i skonfiskowano jego rzeczy prywatne. Jak mówi bloger, został obudzony o 6:40 rano, kiedy policja dobijała się do jego drzwi. Policja tłumaczy swoje zachowanie ochroną ofiar.

Wielu Niemców było oburzonych tą sprawą. Pojawiły się głosy w Internecie – kogo oni chronią?


Zmieniony ( 10.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.