Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 93 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 17 II arrow Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK] przyczynach różnych chorób [video]
Friday 30 October 2020 13:42:31.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK] przyczynach różnych chorób [video] Drukuj Email
Wpisał: Dr. Jerzy Jaśkowski   
11.07.2018.

Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK, nie tylko magistrów profesorów.. ] przyczynach różnych chorób, w tym różniących się [między sobą] postaci raka. A „leczone” są jednakowo, tak, by dochody firm szczepionkarskich maksymalizować.


https://youtu.be/aRXYpe29LwY

pół godziny.

Zmieniony ( 11.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.