Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 17 II arrow Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK] przyczynach różnych chorób [video]
Saturday 22 September 2018 14:33:18.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK] przyczynach różnych chorób [video] Drukuj Email
Wpisał: Dr. Jerzy Jaśkowski   
11.07.2018.

Dr. Jerzy Jaśkowski o ukrywanych [też przez NIK, nie tylko magistrów profesorów.. ] przyczynach różnych chorób, w tym różniących się [między sobą] postaci raka. A „leczone” są jednakowo, tak, by dochody firm szczepionkarskich maksymalizować.


https://youtu.be/aRXYpe29LwY

pół godziny.

Zmieniony ( 11.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.