Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para znów buzuje arrow Jedwabne: Film z napisami po angielsku jest gotowy! Nie pozwolić kanaliom pluć na Polaków!
Saturday 22 September 2018 14:51:17.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jedwabne: Film z napisami po angielsku jest gotowy! Nie pozwolić kanaliom pluć na Polaków! Drukuj Email
Wpisał: RAM   
11.07.2018.

Jedwabne: Film z napisami po angielsku jest gotowy!


RAM 9 marzec 2018  http://ram.neon24.pl/post/142782,jedwabne-film-z-napisami-po-angielsku-jest-gotowy


 

Link do wywiadu z Panią Hieronimą Wilczewską – Z NAPISAMI PO ANGIELSKU:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LAGMN6IENGs


Rozpowszechnić POZA GRANICAMI POLSKI!


Nie pozwolić kanaliom pluć na Polaków! 

 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRDyHAOcAYLQDGcvxCRENbR0LOX1ymdIi1xZB8DegLbiFVxzEZmieniony ( 11.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.