Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień trafił do Sejmu.
Friday 04 December 2020 08:45:59.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień trafił do Sejmu. Drukuj Email
Wpisał: Paweł Skutecki   
12.07.2018.

Projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień trafił do Sejmu.

Poparło go 120 tysięcy osób


http://www.pch24.pl/antyszczepionkowy-projekt-ustawy-trafil-do-sejmu--poparlo-go-120-tysiecy-osob,61569,i.html#ixzz5L3MbbYNLŚrodowiska antyszczepionkowe domagają się zniesienia obowiązku szczepienia dzieci. Ich projekt ustawy w tej sprawie poparło swoimi podpisami 120 tys. osób.

 

O sukcesie środowisk przeciwnych szczepieniu dzieci poinformował na Facebooku poseł klubu Kukiz’15 – Paweł Skutecki.

 

Jak twierdzi polityk, momentami tracił wiarę w sukces inicjatywy. Zwraca ponadto uwagę na trudności z jakimi spotykali się w swoich działaniach antyszczepionkowcy ze STOP NOP.

  W końcu jednak odnieśli sukces i do Sejmu wpłynęły podpisy oraz projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień. Zgodnie z postulatami aktywistów, szczepienie dzieci powinno być dobrowolne, zaś obowiązek mógłby być stosowany jedynie w sytuacji ogłoszenia przez władze zagrożenia epidemiologicznego lub epidemii.

  Źródło: dorzeczy.pl MWł

Zmieniony ( 12.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.