Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18+ arrow Holandia nie dla Holendrów. Lider imigranckiej partii wzywa ich do opuszczenia kraju.
Wednesday 12 August 2020 02:51:48.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Holandia nie dla Holendrów. Lider imigranckiej partii wzywa ich do opuszczenia kraju. Drukuj Email
Wpisał: Tunahan Kuzu   
13.07.2018.

Holandia nie dla Holendrów. Lider imigranckiej partii wzywa ich do opuszczenia kraju -lub they should get lost.

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/holandia-nie-dla-holendrow-lider-imigranckiej-partii-wzywa-ich-do-opuszczenia-kraju,23755404559

 

Lider imigranckiej partii DENK działającej w Holandii swoim przeciwnikom zapowiedział, aby ci opuścili kraj. 

Tunahan Kuzu, współzałożyciel kontrowersyjnej, proimigranckiej partii w Holandii, w jednym z wywiadów postanowił zaatakować swoich przeciwników. Uznał, że jeśli Holendrzy nie są w stanie zaakceptować zmieniającego się pod względem kulturowym państwa, to powinni je opuścić albo przepaść (they should get lost).

 

DENK to partia założona przez Kuzu oraz jego znajomego z poprzedniej partii PVDA (turecka partia pracy) Selcuka Ozturka , która została założona w 2015 roku i dość szybko zyskała spore poparcie w Holandii. Przede wszystkim wśród muzułmańskiej społeczności. Podczas wyborów do parlamentu krajowego w 2017 roku uzyskali 3 mandaty. Rok później w wyborach samorządowych stali się największą, polityczną siłą w zachodniej części Amsterdamu.

 

JD/ tysol.pl

Zmieniony ( 13.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.