Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 18 arrow Mary Wagner skazana na więzienie po raz kolejny.
Saturday 06 March 2021 09:30:43.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Mary Wagner skazana na więzienie po raz kolejny. Drukuj Email
Wpisał: mordercy dzieci   
16.07.2018.

Mary Wagner skazana na więzienie po raz kolejny.

https://medianarodowe.com/mary-wagner-skazana-po-raz-kolejny-spedzi-w-wiezieniu-ponad-pol-roku/Znana kanadyjska działaczka pro-life Mary Wagner po raz kolejny trafiła do więzienia.

Mary Wagner 12 lipca została ponownie skazana, tym razem na karę 7,5 miesiąca więzienia. Kanadyjka nieustannie podejmuje próby namawiania kobiet do odstąpienia od aborcji.

Swoje akcje przeprowadza na terenie klinik aborcyjnych. Próbuje rozmawiać z kobietami, rozdaje też niekiedy białe róże – mają one symbolizować życie. Jest także inicjatorką akcji modlitewnych przed ośrodkami przeprowadzającymi aborcję.

Według przelicznika, Wagner odsiedziała już część kary. W więzieniu spędzi więc jeszcze około 3 miesiące. Kobieta nie przyznała się do „winy” i stwierdziła, że nie naruszyła warunków poprzedniego zwolnienia. Na sali sądowej obecni byli również obrońcy życia, którzy Ją wspierali i wspierają.

Zmieniony ( 16.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.