Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata różańcowa 18 arrow Od 15 sierpnia do 7 października: Międzynarodowy Różaniec Święty za Ojczyznę.
Tuesday 23 July 2019 00:28:35.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
Od 15 sierpnia do 7 października: Międzynarodowy Różaniec Święty za Ojczyznę. Drukuj Email
Wpisał: krucjata rozancowa za Ojczyzne   
18.07.2018.

Od 15 sierpnia do 7 października w wielu krajach katolicy podejmą modlitwę różańcową za swoje ojczyzny. Międzynarodowy Różaniec Święty za Ojczyznę.

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=6253

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę  zaprasza i zachęca do wspólnej międzynarodowej inicjatywy (do której przystępują już wierni katolicy m.in. w USA, Australii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech) codziennego Różańca Świętego za Ojczyznę od 15 sierpnia (Wniebowzięcie Matki Boskiej) do 7 października (Matki Boskiej Różańcowej).

W Polsce w ostatnim dniu  inicjatywy będą Msze Święte za Ojczyznę i publiczny różaniec ulicami naszych miejscowości, jako wypełnienie postanowienia zeszłorocznego Kongresu Różańcowego z Jasnej Góry.

Zmieniony ( 18.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.