Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow Tak ONR-owcy przechytrzyli i ośmieszyli HGW na Marszu Powstania!
Thursday 24 October 2019 07:31:39.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Tak ONR-owcy przechytrzyli i ośmieszyli HGW na Marszu Powstania! Drukuj Email
Wpisał: HGW ???   
03.08.2018.

Tak ONR-owcy przechytrzyli HGW na Marszu Powstania!

Policjanci nie wiedzieli, co się dzieje [WIDEO]

https://medianarodowe.com/tak-onr-owcy-przechytrzyli-hgw-na-marszu-powstania-policjanci-nie-wiedzieli-co-sie-dzieje-wideo/Choć od tegorocznego Marszu Powstania Warszawskiego minęły już dwa dni, to wciąż nie milknie burza jaka rozgorzała po skandalicznej decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz, która postanowiła rozwiązać marsz upamiętniający ważną polską rocznicę.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy chwile tuż po rozwiązaniu zgromadzenia przez władze Warszawy z Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele.

Robert Bąkiewicz z ONR, jeden z organizatorów zgromadzenia nawołuje przez megafon, aby ludzie się nie rozchodzili. Widać, że emocje są olbrzymie.

Choć policjanci naciskają, aby się rozejść, bo zgromadzenie jest rozwiązane, Bąkiewicz wpadł na oryginalny pomysł.

Ogłosił… zgromadzenie spontaniczne. Przypomnijmy, że taka forma zgromadzenia nie wymaga żadnych formalności. Policjanci byli wyraźnie zbici z tropu.

Ostatecznie mundurowi musieli się zgodzić na taką formę zgromadzenia, ale postawili warunek, aby manifestanci przemieszczali się chodnikami.


Wideo:

https://youtu.be/uviTqbzo_NQ

10 minut

Zmieniony ( 04.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.