Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Narodowcy arrow Tak ONR-owcy przechytrzyli i ośmieszyli HGW na Marszu Powstania!
Sunday 12 July 2020 15:12:39.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

SPRAWDZAĆ,czy są dwie pieczęci na karcie. Jeśli brak – wstrzymać pracę Komisji, wymusić kontrolę z góry wszystkich kart – nie oddawać DOWODU RZECZOWEGO.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tak ONR-owcy przechytrzyli i ośmieszyli HGW na Marszu Powstania! Drukuj Email
Wpisał: HGW ???   
03.08.2018.

Tak ONR-owcy przechytrzyli HGW na Marszu Powstania!

Policjanci nie wiedzieli, co się dzieje [WIDEO]

https://medianarodowe.com/tak-onr-owcy-przechytrzyli-hgw-na-marszu-powstania-policjanci-nie-wiedzieli-co-sie-dzieje-wideo/Choć od tegorocznego Marszu Powstania Warszawskiego minęły już dwa dni, to wciąż nie milknie burza jaka rozgorzała po skandalicznej decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz, która postanowiła rozwiązać marsz upamiętniający ważną polską rocznicę.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy chwile tuż po rozwiązaniu zgromadzenia przez władze Warszawy z Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele.

Robert Bąkiewicz z ONR, jeden z organizatorów zgromadzenia nawołuje przez megafon, aby ludzie się nie rozchodzili. Widać, że emocje są olbrzymie.

Choć policjanci naciskają, aby się rozejść, bo zgromadzenie jest rozwiązane, Bąkiewicz wpadł na oryginalny pomysł.

Ogłosił… zgromadzenie spontaniczne. Przypomnijmy, że taka forma zgromadzenia nie wymaga żadnych formalności. Policjanci byli wyraźnie zbici z tropu.

Ostatecznie mundurowi musieli się zgodzić na taką formę zgromadzenia, ale postawili warunek, aby manifestanci przemieszczali się chodnikami.


Wideo:

https://youtu.be/uviTqbzo_NQ

10 minut

Zmieniony ( 04.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.