Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 52 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy 18 arrow Nord Stream 2: Reuters zawiadamia, że "kończy się przyjaźń niemiecko-rosyjska".
Monday 10 December 2018 23:52:25.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nord Stream 2: Reuters zawiadamia, że "kończy się przyjaźń niemiecko-rosyjska". Drukuj Email
Wpisał: Michał Krajski   
07.08.2018.

Nord Stream 2: Reuters zawiadamia, że "kończy się przyjaźń niemiecko-rosyjska".

Michał Krajski http://prawy.pl/76300-reuters-zawiadamia-ze-konczy-sie-przyjazn-niemiecko-rosyjska/


Według Agencji Reuters’a Nord Stream 2, który ma dostarczać gaz z Rosji do Niemiec bezpośrednio po dnie Bałtyku, jest problemem dla Niemiec.

Angela Merkel jest na skutek tego projektu pod potężnym ostrzałem krytyki, w tym Donalda Trumpa, za to, że pozbawia bezpieczeństwa energetycznego całą Europę Wschodnią. Putin będzie mógł bowiem w każdej chwili odłączyć np. gaz Ukrainie bez narażania takich krajów jak Niemcy.

Reuters cytuje Rodericha Kiesewettera, posła i partyjnego kolegi Merkel, który powiedział, że pomimo możliwych zysków większą stratą będzie utrata zaufania Polski, Ukrainy i krajów nadbałtyckich.

Portal donosi, że dla pokolenia Schroedera istnieje cała tradycja dogadywania się z Rosją, dla której guru jest kanclerz Willy Brandt rządzący Niemcami w latach 70.Twierdzenie Reuters’a jakoby przyjaźń niemiecko-rosyjska dobiegała końca wydaje się znacznie na wyrost. Zbyt wiele zainwestowano w ten projekt, aby nagle się wycofywano. Dla Merkel natomiast Polska i Ukraina nic nie znaczy.

Zmieniony ( 07.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.