Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Kanibalizm rytualny jest regułą w mafii nigeryjskiej. Włochy.
Wednesday 20 February 2019 07:09:45.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Kanibalizm rytualny jest regułą w mafii nigeryjskiej. Włochy. Drukuj Email
Wpisał: Alessandro Meluzzi   
08.08.2018.

Kanibalizm rytualny jest regułą w mafii nigeryjskiej. Włochy.

https://euroislam.pl/wloski-kryminolog-ostrzega-przed-nigeryjczykami/Włoski kryminolog ostrzega przed Nigeryjczykami

Jak pokazało zabójstwo Pameli Mastropietro, najbardziej bestialską mafię na świecie tworzą Nigeryjczycy.

Kryminolog i psychiatra (który jest także hierarchą włoskiego kościoła prawosławnego) Alessandro Meluzzi uważa, że dziewczyna padła ofiarą rytualnego zabójstwa. Dodał także, że jego zdaniem dziewczynę zabiła nigeryjska mafia, która – jak przypomniał – słynie ze swojej brutalności. Jego zdaniem nigeryjskie grupy „kolonizują Włochy i wykradają biznes tradycyjnym mafiom”. Jak mówi ekspert, jej przypadek „ma związek z metodami, które mafia nigeryjska stosuje systematycznie w Nigerii i poza jej granicami. (…) Ćwiartowanie ciał ofiar jest tam stałą praktyką, w niektórych przypadkach także jedzenie niektórych ich części”.

Z ciała ofiary wyjęto kości i opłukano wybielaczem „by zmyć wszelkie ślady, włącznie z toksykologicznymi”. Co więcej, nie było serca. „To, że go brakuje, mnie nie dziwi – kontynuuje Meluzzi.

U dzieci – żołnierzy w Sierra Leone zjedzenie serca swojej pierwszej ofiary, kobiety, było rytuałem inicjacyjnym, dla zdobycia odwagi. Kanibalizm rytualny nie stanowi wyjątku w mafii nigeryjskiej. Jest regułą. Jest dla nich normalnym zachowaniem, jednak nie mówi się o tym u nas; może z obawy, by nie uznano nas za rasistów. Będziemy musieli się do tego się przyzwyczaić: to dopiero wierzchołek góry lodowej, która będzie przybierać coraz większe rozmiary”.

 Temat nigeryjskich gangów nie jest nowy we Włoszech. Już w 2011 roku nigeryjski ambasador w Rzymie ostrzegał przed działalnością takich grup, mających charakter tajnych stowarzyszeń. Jeden z gangów, o nazwie „Czarny Topór”, został rozbity w 2016r. przez włoską policję. Z kolei w 2017 Włochy deportowały co najmniej 60 Nigeryjczyków z powodu działalności przestępczej.

KaBe/p, na podst. https://www.liberoquotidiano.it


Zmieniony ( 08.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.