Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Czeczeni napadli na strażników granicznych w Białej Podlaskiej. Łagodne wyroki
Wednesday 20 February 2019 06:04:18.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Czeczeni napadli na strażników granicznych w Białej Podlaskiej. Łagodne wyroki Drukuj Email
Wpisał: Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej   
08.08.2018.

Czeczeni napadli na strażników granicznych w Białej Podlaskiej. Łagodne wyrokihttps://ndie.pl/czeczeni-napadli-na-straznikow-granicznych-uslyszeli-lagodne-wyroki/

Na kary roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata skazał w poniedziałek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej trzech Czeczenów, których uznał winnymi czynnej napaść na funkcjonariuszy Straży Granicznej i kierowanie wobec nich gróźb.

Również w ich kraju, czy to w Rosji czy to w Czeczeni, występują i pracują funkcjonariusze państwowi, którzy podlegają szczególnej ochronie, na takich czy innych zasadach, i powinni oni również dostosować się do zasad, które obowiązują w Polsce” – powiedział w uzasadnieniu orzeczenia sędzia Piotr Pietraszak.

Sąd uznał, że Dukvakha T., Turpal-Ali T. i Mokhmad-Ali T. – ojciec i dwóch synów – dopuścili się czynnej napaści na funkcjonariuszy Straży Granicznej – szarpali się z funkcjonariuszami, uderzali ich pięściami, kopali. Ponadto dwóch z oskarżonych Czeczenów groziło funkcjonariuszom pozbawieniem życia. Pokrzywdzonych w tej sprawie było 10 funkcjonariuszy SG.

Sprawa dotyczy incydentu, do którego doszło 6 kwietnia ub. roku w ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej, podczas wykonywania przez funkcjonariuszy czynności związanych z deportacją z tego ośrodka cudzoziemki z dziećmi.

Wyrok Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej jest nieprawomocny. Oskarżonych nie było na jego ogłoszeniu.

=============================

Jan

 

Teraz jasno widac przyczyny reformy wymiaru sprawiedliwosci i dlaczego konieczne jest odsuwanie Nadzwyczajnej Kasty od wladzy w sadach. Polscy sedziowie wywodza sie w linii prostej od Zydo-Komuny, ktora objela urzedy w Polsce z polecenia Stalina (zawody prawnicze w Polsce sa przekazywane z ojca na syna, a ludzie postronni nie maja do nich dostepu). Ci ludzie sa przesiaknieci idealami komunistycznymi i marksistowskimi, ktorych rozwinieciem jest multi-kulti. Stad tak skandalicznie niskie wyroki za powazne przestepstwa, ktorych dopuszczaja sie w Polsce nielegalni imigranci.

Zmieniony ( 08.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.