Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Z życia Elojów: NORWEGIA, Szwecja... arrow Irakijka orżnęła naiwnych Szwedów na 50 tys. euro
Monday 10 December 2018 23:31:05.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Irakijka orżnęła naiwnych Szwedów na 50 tys. euro Drukuj Email
Wpisał: 40-letnia Irakijka   
08.08.2018.

Irakijka orżnęła naiwnych Szwedów na 50 tys. eurohttps://ndie.pl/irakijka-orznela-naiwnych-szwedow-na-50-tys-euro/Naiwność Szwedów wykorzystała 40-letnia Irakijka, która przez cztery lata wyciskała z budżetu Szwecji maksymalną ilość przysługujących zasiłków mieszkając spokojnie w Iraku.

Irakijka przybyła do Szwecji jako uchodźca i szybko zgłosiła się do wszystkich możliwych programów socjalnych, po czym wróciła do swojego kraju. Kobieta oczywiście nie zgłosiła władzom, że wyjechała do ojczyzny – donosi gazeta Kristianstadsbladet.

W okresie od 2013r. do 2017r. kobieta otrzymała 521 tysięcy koron (około 50 tysięcy euro) szwedzkiej zapomogi. Otrzymywała zasiłek mieszkaniowy, zasiłek rodzicielski, dodatek na dziecko i zasiłek porodowy – powiedział rzecznik policji Richard Glantz.

Szwedzcy urzędnicy wpadli na trop złodziejki studiując dokładnie listy beneficjentów socjalu i porównując je z danymi straży granicznej.

Śledczy sporządzili 66-stronicowy akt oskarżenia. Nie wiadomo jak zmuszą kobietę, aby oddała pieniądze.

Zmieniony ( 08.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.