Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 95 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Demonstracje arrow Oświadczenie Zarządu Głównego ONR ws. Marszu Powstania Warszawskiego
Monday 10 December 2018 22:53:53.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Oświadczenie Zarządu Głównego ONR ws. Marszu Powstania Warszawskiego Drukuj Email
Wpisał: Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego   
08.08.2018.

Oświadczenie Zarządu Głównego ONR ws. Marszu Powstania Warszawskiego

https://medianarodowe.com/oswiadczenie-zarzadu-glownego-onr-ws-marszu-powstania-warszawskiego/Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego opublikował oświadczenie w związku z sytuacją, jaka miała miejsce na Marszu Powstania Warszawskiego.

Organizacja odniosła się do bezprawnego rozwiązania przemarszu, a także do szkalowania stowarzyszenia i jego działaczy.

Całość oświadczenia publikujemy poniżej:

1 sierpnia obchodziliśmy 74. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. W związku z tym już po raz siódmy z kolei, działacze warszawskich struktur Obozu Narodowo-Radykalnego zorganizowali Marsz Powstania Warszawskiego. Najważniejszym celem dla nas, członków ONR, było upamiętnienie bohaterskiej walki polskiej armii podziemnej, bohaterstwa żołnierzy i męczeństwa zwykłych mieszkańców Warszawy. Szczególnie ważnym dla nas jest także upamiętnienie prawie pięciu tysięcy narodowców, którzy wzięli udział w powstaniu w szeregach scalonych z Armią Krajową Narodowej Organizacji Wojskowej oraz Narodowych Siłach Zbrojnych, a także w niescalonych z AK, podlegających oenerowskiej tzw. Organizacji Polskiej Narodowych Siłach Zbrojnych.

Marsz rozpoczął się chwilę po tzw. godzinie „W” na Rondzie Romana Dmowskiego. Celem marszu było dojście na Plac Zamkowy. Niestety, w połowie trasy marsz został formalnie rozwiązany na polecenie przedstawiciela władz miasta Warszawy, z czym organizatorzy marszu nie mogli się zgodzić. Po kilkudziesięciu minutach marsz ruszył dalej chodnikiem. Decyzję władz miasta uznajemy za skandaliczną, a także niezgodną z prawem.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami kierownictwa ONR oraz organizatorów marszu, Zarząd Główny ONR odwoła się od decyzji miasta, a także złoży zawiadomienie do prokuratury ws. możliwości popełnienia przestępstwa.

Będziemy również walczyć o dobre imię prawie pięciu tysięcy narodowców biorących udział w powstaniu, dobre imię Obozu Narodowo-Radykalnego i całego środowiska narodowego z ludźmi, którzy ze względów politycznych chcą zrównać ONR z niemieckim, nazistowskim agresorem.

Zarząd Główny Obozu Narodowo-Radykalnego

Zmieniony ( 08.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.