Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 11 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 18 arrow Para Niemców - pedofilów - sprzedała chłopca innym pedofilom
Friday 23 April 2021 04:36:00.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Para Niemców - pedofilów - sprzedała chłopca innym pedofilom Drukuj Email
Wpisał: pedofile   
09.08.2018.

Para Niemców - pedofilów - skazana za sprzedaż chłopca innym pedofilom

https://medianarodowe.com/para-niemcow-skazana-za-sprzedz-chlopca-pedofilom/Niemieckie „małżeństwo” zostało skazane na 12 i pół roku więzienia za molestowanie seksualne własnego dziecka i jego sprzedaż pedofilom.

Przypadek molestowania połączony ze sprzedażą dziecka zszokował opinię publiczną w Niemczech. Zdaniem sądowych biegłych z Fryburga skazana kobieta “nie umie okazywać uczucia empatii i miłości do własnego dziecka”.

Partner matki dziecka był już karany wcześniej za pedofilię. Teraz otrzymał wyrok 12 lat więzienia. Nawet po odbyciu tej kary nie wyjdzie na wolność.


Oboje znęcali się nad chłopcem, swoje godne potępienia czyny filmowali i umieszczali na pedofilskich internetowych forach. Według śledczych niemiecka para wielokrotnie molestowała seksualnie 10-latka.

Poza wyrokiem pozbawienia wolności para została również obciążona 42 tys. euro odszkodowania dla chłopca oraz innej dziewczynki, która czasowo znajdowała się pod ich opieką.

Skazana 48-latka przekazała za adwokatem, że nie zamierza odwoływać się od wyroku, aby oszczędzić synowi dalszej gehenny w sądzie.

Partner kobiety nie czuje się winny znęcania nad dzieckiem. Molestowany 10-latek znajduje się w rodzinie zastępczej i nie brał udziału w rozprawach. Jego prawnik przekazał dziennikarzom, że „dobrze się czuje w tych okolicznościach”.

źródło: wiadomosci.radiozet.pl


Zmieniony ( 09.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.