Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza.
Monday 10 December 2018 22:43:19.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza. Drukuj Email
Wpisał: Empatia   
09.08.2018.

Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza.

https://ndie.pl/wyslano-250-niemieckich-policjantow-by-poradzic-sobie-5-imigrantami/


Około 250 policjantów wraz z oddziałem do tłumienia zamieszek i psami zostało wysłanych w piątek do ośrodka dla imigrantów w Donauwörth w Bawarii – donosi dziennik „Die Welt”.

Tak wielkie siły zmobilizowano tylko po to, by przenieść w inne miejsce sprawiających kłopoty pięciu czarnoskórych imigrantów płci męskiej, którzy byli zaangażowani w konflikty (w tym bójki) w ostatnich tygodniach.

Czterech z pięciu obywateli Gambii zostało odnalezionych i przeniesionych do innych placówek. Po ostatnim ślad zaginał, ale możliwe że nadal przebywa na terenie lub w pobliżu.

Pierwsza inspekcja miała miejsce rankiem, a potem funkcjonariusze niespodziewanie powrócili wieczorem tego samego dnia. Około godziny 19.-tej, 20 pojazdów policyjnych wjechało znów do ośrodka.

Według policji, „ze względu na empatyczne podejście i przejrzyste wyjaśnienia nie trzeba było stosować siły fizycznej”. Podczas drugiej wizyty policjanci pomagali też w przenoszeniu trzydziestu imigrantów z Gambii do innych pokojów.

Zmieniony ( 09.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.