Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Agresja MIGRANTÓW 18 arrow Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza.
Wednesday 20 February 2019 06:01:51.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza. Drukuj Email
Wpisał: Empatia   
09.08.2018.

Wysłano 250 niemieckich policjantów, by poradzić sobie z 5 migrantami. Empatia najważniejsza.

https://ndie.pl/wyslano-250-niemieckich-policjantow-by-poradzic-sobie-5-imigrantami/


Około 250 policjantów wraz z oddziałem do tłumienia zamieszek i psami zostało wysłanych w piątek do ośrodka dla imigrantów w Donauwörth w Bawarii – donosi dziennik „Die Welt”.

Tak wielkie siły zmobilizowano tylko po to, by przenieść w inne miejsce sprawiających kłopoty pięciu czarnoskórych imigrantów płci męskiej, którzy byli zaangażowani w konflikty (w tym bójki) w ostatnich tygodniach.

Czterech z pięciu obywateli Gambii zostało odnalezionych i przeniesionych do innych placówek. Po ostatnim ślad zaginał, ale możliwe że nadal przebywa na terenie lub w pobliżu.

Pierwsza inspekcja miała miejsce rankiem, a potem funkcjonariusze niespodziewanie powrócili wieczorem tego samego dnia. Około godziny 19.-tej, 20 pojazdów policyjnych wjechało znów do ośrodka.

Według policji, „ze względu na empatyczne podejście i przejrzyste wyjaśnienia nie trzeba było stosować siły fizycznej”. Podczas drugiej wizyty policjanci pomagali też w przenoszeniu trzydziestu imigrantów z Gambii do innych pokojów.

Zmieniony ( 09.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.