Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 90 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow ZUS arrow Polska to państwo urzędnicze. Kult papierka jest u nas wszechwładny
Monday 10 December 2018 22:44:33.26.
migawki
Mosbacher Żorżeta – persona non grata dla Polaków i w Polsce. Dostałem wiadomość, że w mediach - przykro rzec – reżimowych - jest CAŁKOWITY ZAKAZ informowania o poniższej petycji do Białego Domu. Bardzo więc proszę by każdy z Was umieszczał ten adres w pro-polskich portalach. Musimy babsko wyrzucić! MAŁO CZASU. 10 grudnia jest jedynie 5 tysięcy podpisów !!
Immediate dismissal of US Ambassador to Republic of Poland, Georgette Mosbacher, from her function

https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function

====================

Jest już później, niż myślisz: Cztery tygodnie super- obniżki cen na moje książki - z okazji Bożego Narodzenia 

W obu książkach są m.inn. proste argumenty matematyczne, fizyczne, geofizyczne przeciw zorganizowanemu kłamstwu i gwałtowi
prezentowanemu bezczelnie w COP24 na temat „Człowiek - sprawca katastrofy klimatu. Bankrutujcie, a PŁAĆCIE NAM !!”.
Zmiany klimatu, efekt cieplarniany; czy udział człowieka jest istotny? I czy jest udokumentowany? Trump ocenił:  "Porozumienie paryskie jest bardzo wadliwe, ponieważ podnosi ceny energii dla odpowiedzialnych krajów, jednocześnie wybielając jednych z najgorszych trucicieli". A przecież COP24 – to duży krok dalej ku przepaści!
 
W Y S Z U K I W A R K A
Polska to państwo urzędnicze. Kult papierka jest u nas wszechwładny Drukuj Email
Wpisał: Beata Pachnik-Łodzińska   
10.08.2018.

Polska to państwo urzędnicze. Kult papierka jest u nas wszechwładny

Beata Pachnik-Łodzińska

"Polska to państwo urzędnicze. Tak jest od dekad. Kult papierka jest u nas wszechwładny. To widać przez całe życie, a najlepiej, wtedy kiedy kończy się życiową drogę zawodową i przechodzi się na emeryturę."
Dodam tylko, że biura rachunkowe i zakłady pracy włożyły ogromny trud w celu ustalenia kapitału początkowego a teraz wkładają ogromny trud w obliczanie i przekazywanie do ZUS drobiazgowych danych, dotyczących każdego ubezpieczonego, łącznie ze stopniem niepełnosprawności.

W jakim zatem celu ZUS zbiera od nowa wszystkie papiery sprzed reformy i papiery z okresu, gdy każdy ma swoje indywidualne konto w ZUS? Myślę, że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Przeciąganie procedur do śmierci. Nie zdąży załatwić, to dostanie ze wszystkich wpłaconych pieniędzy "kieszonkowe" na trumnę i wianuszek, na wieniec wszak nie starczy, a zgromadzone pieniądze w ZUS nie są DZIEDZICZONE!

Dziedziczone są co najwyżej długi, jeżeli powstały za życia płatnika składek.

Ludzie, czy wy się w końcu obudzicie, czy będziecie do końca życia zasilać totolotka ZUS?

https://nczas.com/2018/08/10/katastrofalne-informacje-dla-emerytow-przez-papierkowa-robote-nie-moga-odbierac-swiadczen/

Zmieniony ( 10.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.