Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 18 arrow To, co dzieje się dzisiaj w Kościele, jest niezgodne z 2000 lat nauki Kościoła.O karze śmierci WIDEO
Tuesday 19 January 2021 03:39:40.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
To, co dzieje się dzisiaj w Kościele, jest niezgodne z 2000 lat nauki Kościoła.O karze śmierci WIDEO Drukuj Email
Wpisał: ks. Dawid Wierzycki   
20.08.2018.

To, co dzieje się dzisiaj w Kościele, jest niezgodne z 2000 lat nauki Kościoła.

Ks. Wierzycki o karze śmierci [WIDEO]

https://medianarodowe.com/2000-lat-nauki-kosciola-krytykuje-to-co-dzieje-sie-dzisiaj-w-kosciele-ks-wierzycki-o-karze-smierci-wideo/W ostatnim czasie duże kontrowersje wzbudziła zmiana w Katechizmie Kościoła Katolickiego, która całkowicie zakazuje stosowania kary śmierci.

Na antenie Mediów Narodowych do tego tematu odniósł się ks. Dawid Wierzycki z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X.

Duchowny przypomniał historię sprzeciwu wobec kary śmierci. Zauważył, że takie akty ze strony hierarchów Kościoła są czymś nowym, a wobec kary głównej protestowali głównie środowiska antykatolickie.

Filozofowie XVIII w., byli to głównie liberałowie, widzieli w karze śmierci zupełną zagładę człowieka dlatego, że nie wierzyli oni w życie pozagrobowe – stwierdził ks. Wierzycki.

Kapłan potwierdził także prawo państwa do skazywania na śmierć w wypadku takiej konieczności.

Jeśli ta kara jest konieczna, to państwo ma prawo ją stosować – zaznaczył ks. Wierzycki. – Nieraz, aby zachować dobro wspólne, musimy pozbawić daną jednostkę dobra prywatnego – dodał powołując się na nauczenie św. Tomasza z Akwinu.

Więcej o karze śmierci w świetle nauczania Kościoła i zmian jakie w nim zaszły w ostatnich dziesięcioleciach w programie ,,Kościół, naród, państwo”. Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału.Papież Franciszek a kara śmierci:

https://youtu.be/f09Y5pptDOI

38 minut

Zmieniony ( 20.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.