Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 8 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Już pompują Biedronia. Czy zaplecze wytrzyma??
Thursday 09 July 2020 02:33:57.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Już pompują Biedronia. Czy zaplecze wytrzyma?? Drukuj Email
Wpisał: Robert Biedroń, domki w Słupsku   
21.08.2018.

Już pompują Biedronia. Czy zaplecze wytrzyma??

Najnowszy lewacki sondażhttps://nczas.com/2018/08/21/juz-pompuja-biedronia-najnowszy-lewacki-sondaz/Najnowszy sondaż przeprowadzony dla lewackiego OKO.press wskazuje, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się 20 sierpnia, wygrałby je PiS, a do Sejmu weszłyby także: PO, Kukiz’15, SLD, PSL oraz nieistniejąca partia Roberta Biedronia. Zaczęło się pompowanie nowego politycznego dziwadła.

Sondaż został przeprowadzony w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku przez IPSOS. Na PiS wskazało 41 proc. ankietowanych. W Sejmie z poparciem 20 proc. znalazłaby się także Platforma Obywatelska. 8 proc. ankietowanych chce głosować na Kukiz’15. a po 6 proc. na SLD i PSL.

Najprawdopodobniej na polityczne zlecenie w badaniu uwzględniono ugrupowanie Roberta Biedronia, które w ogóle nie istnieje i nie wiadomo czy w ogóle zaistnieje. Biedroń coś tam bąknął, że może założy partię i nazwie ją „Kocham Polskę”, a społeczno-polityczni hochsztaplerzy podchwycili pomysł i już pompują mu poparcie.

Nieistniejące ugrupowanie Biedronia zdobyłoby wg tego sondażu 5 proc. głosów i weszłoby do Sejmu.

Po co to wszystko? Robert Biedroń w Słupsku, którego był prezydentem przez ostatnie 4 lata, nie ma już przyszłości. Postanowił więc dalej utrzymywać się z pieniędzy podatników i zostać posłem. Rzucił pomysł nowej partii i od razu w sondażach „specjaliści” dali mu kilka procent. To zapewne wystarczy, żeby dostał dobre, biorące miejsce na listach opozycyjnej koalicji PO i N.

A przy okazji inni szatani wykorzystają go do postraszenia totalnych opozycjonistów – „macie się nas słuchać, albo wykreujemy wam konkurenta.”Zmieniony ( 21.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.