Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow "Bal dopiero się zaczyna" Ukrainiec zdemolował zakład pracy, właścicielce groził śmiercią.
Friday 03 April 2020 08:22:30.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Bal dopiero się zaczyna" Ukrainiec zdemolował zakład pracy, właścicielce groził śmiercią. Drukuj Email
Wpisał: Ukrainiec   
26.08.2018.

"Bal dopiero się zaczyna"

Ukrainiec zdemolował zakład pracy, właścicielce groził śmiercią.

https://medianarodowe.com/ukrainiec-zdemolowal-zaklad-pracy-wlascicielce-grozil-smiercia-bal-dopiero-sie-zaczyna/Ukrainiec zdemolował zakład pracy, w którym pracował. Groził śmiercią właścicielce, natomiast policji, która przybyła na miejsce zdarzenia powiedział, że “bal dopiero się zaczyna”.

Zakład pracy mieścił się w Tarnowskich Górach – jak ustaliły służby obywatel Ukrainy pracował tam nielegalnie.


    Portal Kresy.pl informuje, że zdemolowany zakład pracy zobaczył jeden z pracowników – Ukrainiec nie tylko zniszczył pomieszczenia, ale także popsuł sprzęt do produkcji ceramiki. Polski pracownik zaalarmował właścicielkę i policję.

Policji zastała nie tylko zdemolowany zakład, ale także agresywnego pracownika.

21-letni Ukrainiec groził także śmiercią właścicielce zakładu. Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom powiedział, że “bal dopiero się zaczyna”.

Jak zaznaczają Kresy.pl – Ukrainiec był wyraźnie pobudzony, a policjanci nie zdołali uspokoić mężczyzny. Kiedy został zamknięty w radiowozie zaczął kopać w drzwi i próbował zniszczyć samochód.

Mężczyzna został przekazany do dyspozycji Straży Granicznej. Pozostanie w Polsce do czasu zakończenia czynności śledczych.


Zmieniony ( 26.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.