Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wielkimi Krokami ku Polin arrow Arutz Sheva: Żydzi masowo otrzymują polskie obywatelstwo
Thursday 24 October 2019 06:17:36.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Arutz Sheva: Żydzi masowo otrzymują polskie obywatelstwo Drukuj Email
Wpisał: Michał Krajski   
26.08.2018.

Arutz Sheva: Żydzi masowo otrzymują polskie obywatelstwo

 

Michał Krajski http://prawy.pl/77718-zydzi-masowo-otrzymuja-polskie-obywatelstwo/

Arutz Sheva, izraelska stacja donosi, że w okresie siedmiu lat od 2010 do 1017 ponad 20 tysięcy Izraelczyków otrzymało polskie obywatelstwo.

Jest to wzrost aż o ponad 250% w stosunku do poprzednich  lat. W ciągu zaledwie dwóch lat 10 820 Żydów stało się „Polakami”.

Czy jest to część projektu budowania Polin i przygotowywania bezpiecznego planu ewakuacji z Ziemi Świętej?

[ten znak zapytania- oczywiście retoryczny. Alarmowaliśmy o ciągłych rejsach, już po parę w tygodniu, ze wszystkich chyba lotnisk w Polsce - na pustynię NEGEV.. MD]

Zmieniony ( 26.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.