Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 94 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow szczepienia 18 arrow Holenderski rząd będzie wyrzucał nieszczepione dzieci z przedszkoli
Friday 04 December 2020 08:56:50.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Holenderski rząd będzie wyrzucał nieszczepione dzieci z przedszkoli Drukuj Email
Wpisał: Michał Krajski   
28.08.2018.

Holenderski rząd będzie wyrzucał nieszczepione dzieci z przedszkoliMichał Krajski http://prawy.pl/77722-holenderski-rzad-bedzie-wyrzucal-nieszczepione-dzieci-z-przedszkoli/


Rząd w Holandii podejmuje kolejne starania, aby wszyscy szczepili swoje dzieci. Tym razem sięga po represje i chce usuwać z przedszkoli wszystkie nieszczepione dzieci.

Jest to kolejny etap pozbawiania obywateli wolności i możliwości decydowania, czy chcą szczepić swoje dzieci i narazić je na ryzyko powikłań poszczepiennych, czy nie chcą ich szczepić.

Na Zachodzie zostało już niewiele swobód obywatelskich…


Zmieniony ( 28.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.