Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK - OSIEM lat zbrodniczego ukrywania PRAWDY arrow "Smoleńsk" - kłamali, kłamią i będą kłamać
Friday 10 April 2020 00:37:46.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Smoleńsk" - kłamali, kłamią i będą kłamać Drukuj Email
Wpisał: Joanna Mieszko-Wiórkiewicz   
31.08.2018.

"Smoleńsk" - kłamali, kłamią i będą kłamaćJoanna Mieszko-Wiórkiewicz [Data publikaji 11.04.2018]

https://www.salon24.pl/u/niemcy/858013,smolensk-klamali-klamia-i-beda-klamacDziś już opadł patriotyczny kurz. Każdy, kto miał ugrać na wczorajszej rocznicy swoje, zdołał je ugrać. "Lud smoleński" rozszedł się do domów zwijając sztandary umocniony na duchu, bo Prawda przecież kiedyś w końcu zwycięży. Tymczasem przypomnę słowa Agnieszki Fotygi, która na spotkaniu z Polonią w Chicago w listopadzie 2010 roku wygłosiła ze sceny znaczące słowa: "Polacy nie dorośli do prawdy o Smoleńsku". Czy dziś słowa te straciły na aktualności? Nadal nie dorośliśmy...

10 kwietnia 2010 roku dwójka ludzi z najbliższego otoczenia Lecha Kaczyńskiego odegrała w inscenizacji "katastrofy" szczególną rolę. Jeden z nich został w nagrodę strażnikiem żyrandola w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda, prawnik- konstytucjonalista oddał ludziom Komorowskiego klucze do prezydenckich sejfów i pieczęci na podstawie tak konstytucyjnego wydarzenia, jaki stanowił pasek na ekranie telewizora mówiący o tym, że prezydent Miedwiediew przesłał Polakom kondolencje z powodu śmierci prezydenta Kaczyńskiego. Pasek pojawił się na ekranach około godziny 13.00. Dopiero około 15-tej znaleziono rzekome zwłoki prezydenta.

Inny człowiek, którego rola jest nie do przecenienia, to prezydencki minister Jacek Sasin, który w niecałą godzinę po rzekomej "katastrofie" ogłosił w Katyniu urbi et orbi śmierć prezydenta Kaczyńskiego, co podchwyciła skwapliwie dziunia z agencji Reutersa, a za nią cały świat. Jacek Sasin robi po dziś dzień za wielce szanowany  autorytet moralny i polityczny. 

[Obaj ci panowie byli z prezydentem Lechem Kaczyńskim we czwartek, 8 kwietnia, z wizytą oficjalną u prez. Gribauskaite w Wilnie. Tam, koło południa, urywają się ostatnie dostępne dokumenty o Prez. Lechu Kaczyńskim. M. Dakowski]

==========================

Poniżej wklejam  z mojego archiwum korespondencję, jaką prowadziłam w przeszłosci z prokuraturą Seremeta na temat Jacka Sasina. Pozwoliłam sobie bowiem rok po tych wydarzeniach wystosowac do prokuratury zgłoszenie o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa przez tegoż Jacka Sasina. W zamieszczonym linku znajduje się pełny tekst mojego zgłoszenia. 

Niech fakty mówią za siebie.

=============================

ARCHIWUM

W dniu 22 listopada 2011 roku zamieściłam w tym miejscu poniższy tekst- są to moje pisma - zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa i jedyna - satyryczna moim zdaniem - reakcja prokuratury. Dziś wklejam ten zapis powtórnie, bo sądzę, że ewentualnym czytelnikom da on nieco do myślenia.

Sasin- Święta Krowa III RP?- korespondencja z prokuraturą

 W dniu 9 września wysłałam do prouratora generalnego, Andrzeja Seremeta zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

z art. 128 k.k.§ 1 i 2 oraz z art. 231 §1 (nadużycie władzy) przez ministra Jacka Sasina w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 r. (do przeczytania tutaj)

Sprawa została przekazana do rozpatrzenia do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście. Nieznany z imienia i nazwiska prokurator przysłał mi poniższą odpowiedz, na która wystosowałam cytowane jeszcze niżej zażalenie.

========================

 Zawiadomienie

o odmowie wszczęcia śledztwa

 Sekretariat Prokuratury zawiadamia Panią, jako osobę, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, że postanowieniem Prokuratora Rejonowego Warszawa Śródmieście w Warszawie z dnia 31 października 2011 pod sygnatura akt 1 Ds 1004/11 MG

ODMÓWIONO WSZCZĘCIA ŚLEDZTWA

w sprawie przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia  obowiązków przez ministra w kancelarii Prezydenta RP Jacka Sasina, poprzez podanie do publicznej wiadomości w dniu 10 kwietnia 2010 roku, po niedługim okresie czasu po ujawnieniu katastrofy samolotu TU-154M, informacji o śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii Kaczyńskiej., tj. O czyn z art. 128 § 1 kk.

 

Referent Prokuratury Rejonowej

Sylwia Tuszyńska

 

Prokuratura Rejonowa Warszawa śródmieście

Krucza 38/2

00 512 Warszawa

Faxem nr.004822 6213857

 

Zażalenie

na decyzję odmowy wszczęcia śledztwa

 z dn.31 października 2011, sygn. Akt 1 Ds 1004/11/MG

 

 Wielce Szanowny Panie Prokuratorze (nazwisko niestety, nieznane),

 

Pańska decyzja o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie tak ewidentnie burzącej poczucie prawa u każdego dorosłego, dojrzałego i pozostającego przy zdrowych zmysłach człowieka jest kompletnie niezrozumiała.

Faktem jest, że na wiele godzin przed odnalezieniem ciała śp. Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (sic!) oraz na kilkadziesiąt godzin (sic!) przed odnalezieniem ciała śp. Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej pan Jacek Sasin dysponował wiedzą o śmierci Pierwszej Pary Rzeczypospolitej.

Jak do tej wiedzy doszedł i wskutek jakich czynności medycznych ustalił fakt zgonu Pary Prezydenckiej, o czym powiadomił osobiście i przy świadkach opinię publiczną – pozostaje jego ponurą tajemnicą.

 Odmowa wszczęcia śledztwa w tej sprawie każe wątpić w to, że Rzeczpospolita Polska jest państwem prawa i leży w Europie.

Pańska decyzja niweczy wysiłki Pańskich kolegów – prokuratorów zajmujących się śledztwem w sprawie wypadków 10 kwietnia i jest równoważna z przyjęciem koncepcji zamachu z zamiarem likwidacji Głowy Państwa.

 

W związku z tym domagam się jej niezwłocznego i rzeczowego uzasadnienia.

 

Na wypadek odmowy przyjęcia tego zażalenia z jakichkolwiek powodów formalnych sygnalizuję już teraz, że sprawę skieruję do instancji wyższej w celu skontrolowania zachowania norm unijnych.

 Z poważaniem


Zmieniony ( 31.08.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.