Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow Morawiecki: "Izrael mówi naszym językiem". A może to premier mówi językiem B'nai B'rith?
Tuesday 18 February 2020 22:17:25.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Morawiecki: "Izrael mówi naszym językiem". A może to premier mówi językiem B'nai B'rith? Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
03.09.2018.

Morawiecki: "Izrael mówi naszym językiem".

A może to premier mówi językiem B’nai B’rith?


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2018/09/02/morawiecki-izrael-mowi-naszym-jezykiem-a-moze-to-premier-mowi-jezykiem-bnai-brith/


Kilka miesięcy temu mieliśmy kilka nierozwiązanych problemów; a dziś Izrael mówi o historii naszym językiem /PAP/


Nie minęło kilka godzin od tej wypowiedzi, a już premier PiS odkrył prawie wszystkie karty proponując wspólny “marsz niepodległości” – PiS razem z PO i N. bez faszystów i antysemitów.Nie chcemy absolutnie żadnych antysemickich, czy faszystowskich haseł na marszu 11 listopada. Dobrą propozycją byłoby to, żebyśmy mieli tylko flagi biało-czerwone podczas tego marszu – powiedział dzisiaj premier Mateusz Morawiecki w specjalnym kampanijnym autobusie. /Niezalezna.pl/.

“Raz jeszcze apeluję, tak bardzo ciepło, serdecznie do opozycji i do wszystkich, żebyśmy rzeczywiście wykorzystali te dwa miesiące na dobrą organizację tego marszu, żebyśmy poszli w takim stutysięcznym, a może jeszcze więcej, dwustutysięcznym marszu wszyscy z całej Polski i pokazali, że są takie dni, jak stulecie odzyskania niepodległości, gdzie potrafimy odrzucić waśnie, spory i być razem”

Antyfaszystowski sojusz: PIS, PO, Nienowoczesna

Odnosząc się do apelu Morawieckiego lider PO Grzegorz Schetyna powiedział:

Jeśli chodzi o 11 listopada najpierw będziemy oczekiwać decyzji, które nie pozwolą na kontynuowanie tych ekscesów nacjonalistycznych, antysemickich i rasistowskich, które odbywały się szczególnie rok temu, ale także w poprzednich latach. Na taką deklarację premiera czekam i będziemy się odnosić do tych decyzji. /rmf24.pl/

Liderka Nienowoczesnej Lubnauer stwierdziła:

Oczywiście będziemy podejmować decyzję, co dalej, ale musimy wiedzieć, jak wyglądają te obchody, czy one rzeczywiście mają charakter włączający, czy wyłączający i czy one rzeczywiście nie przerodzą się w jakąś demonstracje nacjonalizmu, zamiast w manifestację radości z tego, że wtedy udało nam się odzyskać niepodległość. /rmf24.pl/

Postulat wyłączenia z polskiej polityki „faszystów i antysemitów” od lat podnoszą środowiska żydowskie, w tym loża B’nai B’rith.

Niestety, moje przypuszczenie o planach organizacji podróbki Marszu Niepodległości, które wyraziłem wczoraj, okazało się słuszne.

Premier Morawiecki chce organizować z PO podróbkę marszu niepodległości?

 

Zmieniony ( 03.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.