Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Urząd Wojew. w Szczecinie uruchomił bezpłatną pomoc informacyjno-doradczą dla imigrantów spoza UE.
Thursday 27 February 2020 18:19:50.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Urząd Wojew. w Szczecinie uruchomił bezpłatną pomoc informacyjno-doradczą dla imigrantów spoza UE. Drukuj Email
Wpisał: Urząd Wojewódzki w Szczecinie   
03.09.2018.

Urząd Wojewódzki w Szczecinie uruchomił bezpłatną pomoc informacyjno-doradczą dla imigrantów spoza UE

Wygląda na to, że Polska coraz pewniejszym krokiem zmierza ku przepaści…

https://www.magnapolonia.org/urzad-wojewodzki-w-szczecinie-uruchomil-bezplatna-pomoc-informacyjno-doardcza-dla-imigrantow-spoza-ue/W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie ruszył punkt informacyjno-doradczy dla cudzoziemców spoza Unii Europejskiej, w którym można uzyskać informacje dotyczące: legalizacji pobytu w Polsce, sposobów legalnego zatrudnienia, przysługujących świadczeń rodzinnych i świadczeń z pomocy społecznej.

Bezpłatna pomoc dla cudzoziemców z państw niebędących członkami Unii Europejskiej oraz bezpaństwowców i osób o nieokreślonym obywatelstwie realizowana jest w ramach projektu „Kompleksowy system wsparcia w zakresie adaptacji i integracji ze społeczeństwem obywateli państw trzecich przebywających na terenie województwa zachodniopomorskiego”, finansowanego z FAMI.

Punkt informacyjny w ZUWojew. będzie czynny od wtorku do piątku od 8.00 do 15.00, a w każdy poniedziałek od 8.00 do 18.00. Znajduje się na parterze, w holu głównym przy informacji.

W ZUW działa już całodobowa, automatyczna infolinia dla cudzoziemców. Pod numerem tel. 91 44 12 000 można uzyskać informacje na temat sposobu składania wniosku o legalizację pobytu, zatrudnienia na terytorium Polski oraz Karty Polaka.

Wygląda na to, że Polska coraz pewniejszym krokiem zmierza ku przepaści…

Zmieniony ( 03.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.