Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow Marsz Niepodległości był i pozostanie oddolną inicjatywą. Szczegóły dot. 11 listopada [WIDEO]
Tuesday 22 October 2019 05:27:24.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
 
W Y S Z U K I W A R K A
Marsz Niepodległości był i pozostanie oddolną inicjatywą. Szczegóły dot. 11 listopada [WIDEO] Drukuj Email
Wpisał: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości   
06.09.2018.

Marsz Niepodległości był i pozostanie oddolną inicjatywą.

Organizatorzy podali szczegóły dot. 11 listopada [WIDEO]


https://medianarodowe.com/startuje-marsz-niepodleglosci-2018-wideo/


Przedstawiciele Stowarzyszenia Marsz Niepodległości na dzisiejszej konferencji prasowej na Rondzie Dmowskiego zaprezentowali plany Stowarzyszenia wobec obchodów 11 listopada, przypadającego w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Damian Kita powiedział, że w minionych latach ta inicjatywa była celem ataku niemieckich anarchistów zaproszonych przez polską lewicę. Prowokacji dopuszczała się także policja za rządów Platformy Obywatelskiej.

Organizacja była też poddawana próbom zawłaszczenia. Kita podkreślił, że w tym roku Marsz również dojdzie do skutku i nikt go nie zablokuje. Nikomu też nie uda się sprowokować maszerujących ani zawłaszczyć organizacji wydarzenia.

Prezes Stowarzyszenia Robert Bąkiewicz wyjaśnił, że próbę zawłaszczenia podjął na przykład były prezydent Bronisław Komorowski, co skończyło się “ogromnym fiaskiem”, którego symbolem stał się czekoladowy orzeł.

Robert Bąkiewicz zaprosił na marsz wszystkich Polaków, w których sercach “wyryta jest idea niepodległości”. Wyjaśnił, że organizatorzy Marszu Niepodległości reprezentują środowiska katolickie i zapewnił, że nie stawiają żadnych ograniczeń “jeśli będzie ktoś czuł, że te idee są mu bliskie”.

Wiceprezes Witold Tumanowicz podkreślił, że Marsz Niepodległości jest inicjatywą społeczną organizowaną oddolnie dzięki wpłatom od “niezależnych darczyńców”. Powiedział też, że “nigdy nie będzie to marsz rządowy”.

Wyraził nadzieję, że w roku, gdy świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości, przedstawiciele partii rządzącej [nie uciekną do Krakowa md] i będą obchodzili święto w Warszawie [razem z nami md] .

Marsz ruszy o 14-tej z Ronda Dmowskiego i Alejami Jerozolimskimi przez Rondo De Gaulle’ a i Most Poniatowskiego dotrze na błonia Stadionu Narodowego.

=====================Startuje Marsz Niepodległości 2018 - Konferencja prasowa!

[Świetne 12 minut wyjaśnień. Nagrywały TVP, TVN i inne stacje.  MD]

Zmieniony ( 06.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.