Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 39 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow Rząd Morawieckiego wciska nam Hindusów, Nepalczyków czy Bengalczyków.
Tuesday 01 December 2020 00:47:31.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rząd Morawieckiego wciska nam Hindusów, Nepalczyków czy Bengalczyków. Drukuj Email
Wpisał: Piotr Błaszkowski   
07.09.2018.

Rząd Morawieckiego wciska nam Hindusów, Nepalczyków czy Bengalczyków.

Natychmiast zamknąć wydział konsularny Ambasady Polskiej w New Delhi!

Piotr Błaszkowski https://medianarodowe.com/opinia-blaszkowski-natychmiast-zamknac-wydzial-konsularny-ambasady-polskiej-w-new-delhi/


Ostatnio portal medianarodowe.com opublikował mój artykuł: Poland easy work visa success 99%” – kolonizacja z Indii do Polski.. 

Mamy koleją odsłonę w tym planie uczynienia z naszej Ojczyzny multikulturowej magmy.

Lobby imigracyjne co rusz wysyła balony próbne, ale ja skupię się na opublikowanym 1.09.2018 na money.pl i zaraz podjętego przez portal na wp.pl  artykułu „Hindusi chętni do pracy w Polsce. Konsulat nie wyrabia z rozpatrywaniem wniosków”.

Światem rządzą spiski oraz całkiem banalne zdarzenia i działania. Nie doszukujmy się więc wielkiej skomplikowanej operacji, to wydział konsularny RP w New Delhi kolonizuje Warszawę. [to żarcik Autora – bo chyba nie naiwność?? MD]

Z historii wiemy, że zwykły przedstawiciel dyplomatyczny jak Chiune Sugihara, Raoul Wallenberg, Henryk Sławik, Konstanty Rokicki, działając samodzielnie lub w grupie, wizą, pieczątka i podpisem może przerzucić na drugi kontynent tysiące osób.

Co nam się szykuje portal pisze wprost: Słyszałem, że 30 tysięcy Hindusów czeka na wjazd do Polski, a Konsulat RP w New Delhi nie wyrabia z rozpatrywaniem wniosków – mówi money.pl. Jacek Zieliński z Promoman, który zajmuje się rekrutowaniem Azjatów do pracy w Polsce. Jak dodaje, codziennie odbiera po 20 telefonów w sprawie zatrudnienia. Dzwonią polskie firmy i pytają o możliwość ściągnięcia do pracy Azjatów. Nie tylko Hindusów, ale też Nepalczyków czy Bengalczyków.

Poznajmy nazwiska „pożytecznych idiotów”: Piotr Kłodkowski – Ambasador RP w Indiach.

Sam artykuł w money.pl został napisany w formacie „kopiuj-wklej”. Dawniej pisano „wspaniali, tani, zdyscyplinowani pracownicy z Ukrainy, dziś zmieniono na „wspaniali, tani, zdyscyplinowani pracownicy z Indii”. Wszystko oblane sosem kapitalistycznych utyskiwań, na brak chłopów pańszczyźnianych, którzy uciekli im do Anglii.

Co robić? Żądać zamknięcia wydziałów konsularnych w Indiach. Pisać na rzecznik@msz.gov.pla jak nie to zawyżyć kryteria przyznawania wiz, aby było to niemożliwe.

Pisać protesty na adres ambasady i konsulatu w Indiach: newdelhi.polemb.info@msz.gov.pl , mumbaj.kg.info@msz.gov.pl

Jak nie pomoże musimy wyjść na Al.Ch. Szucha 23 w Warszawie z manifestacją.

Oby nie było za późno.

Zmieniony ( 07.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.