Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow Klimaty i napór kłamstw arrow klimaty 18 arrow Wielkie oszustwo cieplarniane - Lektor PL. The Great Global Warming Swindle.
Tuesday 25 September 2018 07:05:56.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??
Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to uzyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wielkie oszustwo cieplarniane - Lektor PL. The Great Global Warming Swindle. Drukuj Email
Wpisał: Martin Durkin   
10.09.2018.

The Great Global Warming Swindle - Wielkie oszustwo cieplarniane - Lektor PL

https://www.youtube.com/watch?v=oB3bUFWXP6Q

75 minut.


"Wielkie oszustwo cieplarniane" to film dokumentalny w reżyserii Martina Durkina. Film przedstawia argumenty przeciwko „konsensusowi naukowemu” na temat antropogenicznego wpływu na klimat Ziemi, zwłaszcza wzrostu dwutlenku węgla w atmosferze.

Film był wyemitowany po raz pierwszy 8 marca 2007 r. przez brytyjską stację telewizyjną Channel 4.

Zmieniony ( 10.09.2018. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.