Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 36 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Islamiści z Tadżykistanu urządzili sobie zjazd. W Warszawie. Fundacja Otwarty Dialog w tle.
Tuesday 23 July 2019 15:36:44.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Islamiści z Tadżykistanu urządzili sobie zjazd. W Warszawie. Fundacja Otwarty Dialog w tle. Drukuj Email
Wpisał: Balli Marzec   
12.09.2018.

Islamiści z Tadżykistanu urządzili sobie zjazd. W Warszawie. Fundacja Otwarty Dialog w tle.

Islamiści z Tadżykistanu w Polsce. Zorganizowali zjazd w Warszawie

 https://ndie.pl/islamisci-z-tadzykistanu-w-polsce-zorganizowali-zjazd-w-warszawie/9 września kilka opozycyjnych ugrupowań tadżyckich odbyło wspólną konferencję w Warszawie i podpisało porozumienie o współpracy. Organizatorem była Islamska Partia Odrodzenia Tadżykistanu, która jest uznawana za ekstremistyczną.

Organizator konferencji Partia Odrodzenia Tadżykistanu w 2015 roku została zdelegalizowana i uznana za organizację terrorystyczną i islamistyczną przez Sąd Najwyższy Tadżykistanu. Podczas konferencji w Warszawie Partia Odrodzenia Tadżykistanu podpisała umowę o współpracy z kilkoma innymi partiami opozycyjnymi i powołały Sojusz Narodowy Tadżykistanu.

Balli Marzec, dziennikarka i działaczka ze stowarzyszenia Wspólnota Kazachska poinformowała na Twitterze, że partia islamistów dostaje pieniądze na działalność od Mukhtara Abljazowa z Fundacji Otwarty Dialog.

Kilka tysięcy islamistów z Tadżykistanu już jest w Polsce i aktywnie działają. Są dobrze zorganizowani, mają zarejestrowane stowarzyszenie i zaprzyjaźnionych polityków. Mają kasę od #Ablyazov i czekają na rozkazy. Rosyjski ślad – ich lider i Czeczen #Kadyrov ściśle współpracują” – napisała Marzec.

Według informacji Balli Marzec, zjazd islamistów w Warszawie byłby niemożliwy, gdyby nie pomoc dwóch posłów z PiS. „Bez wpływowych posłów jak #Dworczyk #Lipiński zjazd byłby niemożliwy” – informuje na Twitterze.

Politycy twierdzą że islamistów w Polsce nie ma. Islamiści nazywają siebie opozycją jak #otwartydialog. Jest ich już w RP kilka tysięcy” – ostrzega.

Balli Marzec @BalliMarzec

 

 

9 września w Warszawie Islamska Partia z Tadżykistanu zorganizowała zjazd. Bez wpływowych posłów jak #Dworczyk #Lipiński zjazd byłby niemożliwy. #Ablyazov #otwartydialog wspiera ich finansowo i politykami a islamiści dają armię ludzi gotowych do działaniahttps://news.tajinfo.org/2018/09/09/tadzhikskaya-oppozitsiya-obedinilas-v-natsionalnyj-alyans/ …

Balli Marzec @BalliMarzec

 

Otwarty dialog wspiera Partię Islamskiego Odrodzenia Tadżykistanu z których 200 osób mieszka w Polsce już zarejestrowali stowarzyszenie i aktywne działają. Czy służby RP wiedzą o tym?
Na foto szef Partii Muhiddin Kabiri i szef Czeczenii Kadyrov 2015rokhttps://www.crisisgroup.org/europe-central-asia/central-asia/islamic-state-threatens-central-asia …

Balli Marzec @BalliMarzec

 

Islamiści z Tadżykistanu są w Polsce. Żadne media o tym nie piszą. Politycy twierdzą że islamistów w Polsce nie ma. Islamiści nazywają siebie opozycją jak #otwartydialog. Jest ich już w RP kilka tysięcy.
Foto Warszawa dnia 9.09.2018https://www.salon24.pl/u/wawel/761195,tadzycy-i-in-muzulmanie-w-centrach-polskich-miast-czyli-co-jest-grane …https://news.tajinfo.org/2018/09/09/tadzhikskaya-oppozitsiya-obedinilas-v-natsionalnyj-alyans/ …

14:52 - 10 wrz 2018

Zmieniony ( 12.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.