Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Obłuda na poziomie PO. Kłamstwa PiS w sprawie muzułmańskich imigrantów
Tuesday 23 July 2019 15:44:18.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Obłuda na poziomie PO. Kłamstwa PiS w sprawie muzułmańskich imigrantów Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
12.09.2018.

Obłuda na poziomie PO. Kłamstwa PiS w sprawie muzułmańskich imigrantów


CzarnaLimuzyna

 

https://www.ekspedyt.org/2018/09/12/obluda-na-poziomie-po-manipulacje-pis-w-sprawie-muzulmanskich-imigrantow/W dniu dzisiejszym na front ideologicznej walki o umysły swoich wyznawców zostali przerzuceni etatowi posłowie PiS. Wszystko z powodu rosnącej świadomości o przyjmowaniu przez pisowskich wojewodów muzułmanów z Azji oraz dotychczasowego przyjęcia 2 mln Ukraińców do Polski.

Ministrowie PiS traktują swoich lemingów jak idiotów i pewnie w jakiejś mierze mają rację. Nie chodzi bowiem o relokacje, ani tym bardziej o imigrantów nielegalnych, lecz o imigrantów przyjmowanych do pracy z myślą o ich osiedleniu w Polsce. To już się dzieje.

Do grona propagandowych kłapaczy dołączyli Ryszard “Samoobrona” Czarnecki i Tomasz Poręba, ponoć wysokiej klasy specjalista od mówienia „tak” w siedzibie Mossadu.

Okazuje się, że dotychczas inni ministrowie PiS wypuszczali fake newsy lub głosili swoje prywatne poglądy:

Minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński uważa, że “migracja musi rosnąć i będzie rosnąć”.  Fake newsem było opinia ministra Gowina o konieczności osiedlania się Ukraińców i nadawania im polskiego obywatelstwa.

Według słów wiceministra Pawła Chorążego, rząd zainteresowany jest ściągnięciem imigrantów ekonomicznych na stałe.

Na ten moment to jest rzeczywiście sześć krajów z preferencjami. W tej chwili jest nowelizacja ustawy o rynku pracy, która daje dodatkowe preferencje, liberalizuje przepisy dotyczące łączenia rodzin. Na ten moment nie ma zmian prawnych, które wychodziłyby poza tę listę. Jeżeli mówimy o kierunkach, to są przede wszystkim: Wietnam, Indie, zresztą to znajduje odzwierciedlenie w statystykach przyjazdowych – stwierdził Paweł Chorąży. PCh24.pl

“W maju Rada Ministrów spotkała się z przedstawicielami Uzbekistanu w sprawie wiz pracowniczych. Uzbecy otrzymali ich już jak dotąd 1,2 tys., a planuje się przydzielenie kolejnych 3 tys. tego typu dokumentów”. PCh24.pl

Rząd chce walczyć z niedoborem pracowników; nowa polityka migracyjna ma kosztować 2,9 mld złotych – informuje “Rzeczpospolita”.

Tymczasem liczba muzułmanów z dokumentem potwierdzającym legalność przybywania w Polsce, przekroczyła kwotę, którą stręczyła nam UE i PO.

https://www.ekspedyt.org/2018/09/12/obluda-na-poziomie-po-manipulacje-pis-w-sprawie-muzulmanskich-imigrantow/imigranci-mapa_11-09-_2018/Aktualnie w Polsce (stan 11.09.2018. ) przebywa OFICJALNIE prawie 10 tys. imigrantów posiadających ważny dokument uprawniający do pobytu w Polsce. Pochodzą oni z Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji, Rosji (Czeczenia). Zdecydowana większość to muzułmanie. Nie są to wszyscy imigranci.

 

Jak to wygląda w porównaniu z Węgrami? Otóż Węgry mający mniejsze bezrobocie niż Polska i równie fatalną demografię nie przyjmują imigrantów” do pracy”.

Warto też wiedzieć: Analizy przeprowadzone przez naukowców Uniwersytetu Bazylei wskazują, iż imigracja ma zgubny wpływ na gospodarkę. Krótkookresowe korzyści są złudne i nie rekompensują późniejszych strat. / nczas.com/.Zmieniony ( 12.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.