Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 35 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow rząd "braci"? arrow Czy zwolennicy PiS-u są mądrzejsi od "obrońców demokracji"?
Tuesday 23 July 2019 15:25:57.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy zwolennicy PiS-u są mądrzejsi od "obrońców demokracji"? Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
13.09.2018.

Czy zwolennicy PiS-u są mądrzejsi od "obrońców demokracji"?CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2018/09/13/czy-zwolennicy-pis-u-sa-madrzejsi-od-obroncow-demokracji/
Nie chcę nic słyszeć, nie chcę nic widzieć, nie chcę nic mówić

https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2018/09/malpy_s_1.jpgJeszcze jakiś czas temu sprawa wydawała się jasna. Zwolennicy PiS  przewyższali zwolenników PO pod względem intelektualnym i moralnym, przywiązania do tradycyjnych wartości, takich jak rodzina i patriotyzm.  W porównaniu z nimi „obrońcy demokracji” walczący o względność słowa i monopol na prostytucję polityczną, przysłowiowe miejsce przy korycie, wypadali bardzo źle.

Niestety, po 3 latach cenzury i propagandy w TVP, duża cześć sympatyków „dobrej zmiany” pozbawiona dostępu do wielu informacji, zatraciła orientację w rzeczywistości. Uważam, że najbardziej adekwatnym określeniem pisowskiego leminga jest jednobitowiec (PiS – nie PiS).

Jednobitowcy skaczą do gardła każdemu, kto przytoczy niekorzystne fakty dla rządzących i skrytykuje PiS. Jest to dokładna kopia zachowań, charakterystycznych dla „obrońców konstytucji”. W obydwu przypadkach racjonalne myślenie i refleksja są nieobecne. Obydwie grupy nie widzą, że narracja amerykańskiej chronionej przez Departament Stanu USA stacji TVN i rządowej TVP ma wspólny cel – utrzymać w stanie wzburzenia emocjonalnego obydwie grupy – w stanie uniemożliwiającym refleksję, i autonomiczną analizę sytuacji.

Jeżeli nie jesteś za PiS-em, jesteś ruskim agentem.  Choć wydaje się to nieprawdopodobne, ten rodzaj reakcji u jednobitowców jest bardzo częsty.

Wspólne elementy narracji w TVN i TVP

Wspólnym, solidarnie powtarzanym kłamstwem przez obydwie stacje jest fałszywe etykietowanie PiS-u i PO et consortes. Pierwszą fałszywą etykietą jest słowo „opozycja”. Wystarczy trochę pomyśleć, aby stwierdzić, że słowo „opozycja” nie pasuje do stronnictwa niemieckiego, które jest współczesną targowicą.

Czy reprezentanci interesów zagranicy powinni być nazywani „opozycją”? Opozycja względnie totalna opozycja jest stałym elementem narracji pisowskiej i narracji TVN.

Drugą fałszywą etykietą używaną przez TVN i TVP jest słowo prawica (Zjednoczona Prawica) używane w stosunku do PiS. Dla każdego, kto jest w stanie uczciwie (na podstawie czynów) porównać deklaracje z rzeczywistym działaniem PiS, wie, że nazwą bardziej adekwatną jest zjednoczona lewica (socjaliści) z domieszką bezobjawowej prawicy (casus Gowina z czasów jego działalności w PO).

======================

Na koniec moja krótka odpowiedź skierowana do jednobitowców ( PiS- nie Pis).

Poszukajcie innych źródeł informacji. Nie bierzcie udziału w atakach na polską prawicę.

Wasi polityczni ulubieńcy ( nie wszyscy, ale większość) uzyskali koncesję na „prawicową” działalność od wrogów Polski. Jak pokazuje praktyka są powołani by rozbijać obóz prawdziwej narodowej i wolnościowej prawicy i tumanić najbardziej patriotyczny elektorat.


Zmieniony ( 13.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.