Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 34 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 18 arrow Lewactwo organizuje nagonkę - za stawianie Jana III Sobieskiego młodzieży za wzór
Tuesday 25 September 2018 07:51:54.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??
Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to uzyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Lewactwo organizuje nagonkę - za stawianie Jana III Sobieskiego młodzieży za wzór Drukuj Email
Wpisał: Lewactwo   
13.09.2018.

Lewactwo organizuje nagonkę na małopolską kurator oświaty - za stawianie Jana III Sobieskiego młodzieży za wzórhttps://www.magnapolonia.org/lewactwo-organizuje-nagonke-na-malopolska-kurator-oswiaty-za-stawianie-jana-iii-sobieskiego-mlodziezy-za-wzor/We wtorek uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie podniośle świętowali kolejną rocznicę bitwy pod Wiedniem – donosi krakowska wyborcza.pl.

Po Mszy św. w kościele Mariackim pierwsze klasy składały uroczyste ślubowanie na Rynku Głównym.

Patron waszej szkoły to wspaniały król, który potrafił obronić całą Europę przed islamem. Musicie brać z niego przykład (…). Życzę wam odwagi w przyznawaniu się do polskości i do Boga (…). Bądźcie wierni Polsce i wierni Bogu” – powiedziała w trakcie uroczystości kurator Barbara Nowak.

Słowa te rzekomo wywołały oburzenie rodziców i nauczycieli, którzy mieli ponoć zarzucać Barbarze Nowak, że „nawołuje do wojny religijnej zamiast uczyć młodzież tolerancji”.

Takie brednie wyczytać można na portalu wyborcza.pl, co powtórzyły za nim inne polskojęzyczne portale.

A czy Jan III Sobieski nie bronił chrześcijańskiej Europy przed muzułmanami? Czy nie powinien być wzorem dla uczniów szkoły noszącej jego imię? Czy uczniowie nie powinni być wierni Bogu i Polsce?

Najwyraźniej według „Wyborczej” i „Wirtualnej Polski” – nie.

Szczytem manipulacji jest przy tym stawianie znaku równości między tolerancją a polityczną poprawnością.

Szacunek wobec obcych nie oznacza wyrzeczenia się własnego systemu wartości oraz poświęcenia bezpieczeństwa, praw i wolności bliskich.

/wk/

Zmieniony ( 13.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.