Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 48 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow "Fort Trump" w Polsce? Kiedy Świątynia Dumania Melanii
Sunday 20 September 2020 09:14:35.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Fort Trump" w Polsce? Kiedy Świątynia Dumania Melanii Drukuj Email
Wpisał: Pan Jajako   
20.09.2018.

"Fort Trump" w Polsce?

Kiedy Świątynia Dumania Melanii

Korwin-Mikke, Cejrowski i Max Kolonko kpią z Dudy. Prezydent wyśmiany na wszystkich polach po wizycie w USA

https://nczas.com/2018/09/20/korwin-mikke-cejrowski-i-max-kolonko-drwia-z-dudy-prezydent-wysmiany-na-wszystkich-polach-po-wizycie-w-usa/Spotkanie Donalda Trumpa z prezydentem Andrzejem Dudą spotkało się z krytyką wielu prawicowych publicystów, z różnych powodów. Głos zabrali między innymi Janusz Korwin-Mikke, Wojciech Cejrowski, a także Max Kolonko.

Janusz Korwin-Mikke skrytykował Prezydenta Polski za zaoferowanie 2 miliardów za to, żeby Amerykanie łaskawie zechcieli postawić w naszym kraju bazę. Andrzej Duda & All PiS Band gotowi są za to Amerykanom jeszcze płacić!! „Głupi jak Polak”…? – napisał prezes Wolności.

Do grona krytyków dołączył także Wojciech Cejrowski.

Ten z kolei odniósł się do słynnego zdjęcia z podpisywania deklaracji polsko-amerykańskiej. W czasie tego wydarzenia Prezydent USA rozsiadł się wygodnie za biurkiem, a Polski przywódca grzecznie podpisał się stojąc przy brzegu stołu.

https://twitter.com/TheCejrowski/status/1042386458261311490/photo/1To nie wymaga komentarza. A jeśli ktoś nie rozumie w czym problem, to jest dudą smalo – napisał Cejrowski. Max Kolonko natomiast wyśmiał propozycję Andrzej Dudy, by bazę wojskową w Polsce imieniem Prezydenta USA.

Not a Polish Joke! Polish @prezydentpl Duda calls for a ‘Fort Trump’ military base in #Poland. To nie żart: ‚Fort Trump’ w Polsce? Kiedy Świątynia Dumania Melanii :) – napisał na Twitterze.

Zmieniony ( 20.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.