Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Duduś [czyj?] "Jajakoprezydent" arrow Prezydent Andrzej Duda o nas wspomniał! Nazwał nas "lewackimi mediami"
Monday 23 September 2019 11:24:23.27.
migawki

         

                A co wieje z Warszawy? – Optymizm...
 
W Y S Z U K I W A R K A
Prezydent Andrzej Duda o nas wspomniał! Nazwał nas "lewackimi mediami" Drukuj Email
Wpisał: Pan Jajako   
20.09.2018.

Prezydent Andrzej Duda o nas wspomniał! Nazwał nas "lewackimi mediami"

https://nczas.com/2018/09/20/prezydent-andrzej-duda-o-nas-wspomnial-nazwal-nas-lewackimi-mediami/


„Szyderstwa i napad lewackich mediów oraz niektórych polityków i komentatorów, o znanych poglądach, pokazują sukces wizyty Waszyngtonie. Gdyby tak nie było to by ją przemilczeli jako nieważną” – napisał na twitterze Andrzej Duda.

Tym samym prezes odniósł się do komentarzy części mediów, które wytykały kolejne błędy Dudy w trakcie spotkania z Trumpem.

Co ważne, widać, że Andrzej Duda nie do końca przemyślał swój komentarz, ponieważ wśród portali, które „napadły” znajduje się mnóstwo tych bardziej i mniej prawicowych, w tym też nasza redakcja.

Nie ukrywamy, że nazwanie nas „lewackimi mediami” przyjmujemy z lekkim uśmiechem. Z ust PiSowskiego socjalisty to naprawdę zabawne.

Przypomnijmy, owe „szyderstwa” dotyczą zdjęcia, na którym to Andrzej Duda stał [jak kelner, który właśnie podał kawkę MD], a prezydent Donald Trump siedział w trakcie podpisywania dokumentu.

„To stosunki bardziej nieformalne i nie przywiązywałbym do tego dużej wagi. Nie była przewidziana jakaś większa uroczystość przy podpisaniu tej deklaracji. Zaszczytem jest dopuszczenie do biurka, przy którym pracuje przywódca innego państwa” – skomentował szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz.

Jaka jest prawda każdy mógł zobaczyć osobiście. Prezydent Duda zachowywał się przed prezydentem Trumpem podobnie jak Donald Tusk przed Angelą Merkel.


Zmieniony ( 20.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.